Новини

Головна » Новини   

Заголовок новини

Влітку організовується  робота пришкільного табору з денним перебуванням «Зелений гай» за природничо-натуралістичним напрямом.  

Метою діяльності пришкільного табору відпочинку є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.

Робота табору розпочалася 27 травня 2013 року. Три загони, сформовані у таборі, у перший день роботи під назвою «День творчості та фантазії» вдало справилися із завданням придумати назви загонів, девізи і речівки, випустити стінгазети.

Щодня в таборі проводиться ранкова зарядка та лінійка. На лінійці підводяться підсумки попереднього дня, нагороджуються переможці загальнотабірних і загонових заходів, кожен загін отримує завдання на кмітливість і план підготовки до спільного заходу.

У кожному загоні в перший день роботи та перед початком екскурсії ведеться виховна робота: бесіди про правила дорожнього руху, про безпечний шлях до табору та додому, про правила поведінки на вулиці, у громадських місцях, на прогулянках, про здоровий спосіб життя, про правильне харчування і культуру харчування, про дружбу і взаємодопомогу. Вихованці табору познайомилися з планом евакуації при пожежі та надзвичайних ситуаціях.

Четвертого червня у таборі пройшов День пригод. Розпочався він традиційно з щоденної лінійки та ранкової гімнастики. Протягом дня діти виконували різноманітні завдання на кмітливість, логічне мислення, швидкість, дедукцію – все, що знадобиться досвідченому детективові. У години дозвілля діти грали у волейбол на свіжому повітрі. Після смачного обіду вихователями була проведена розважальна гра «Шерлоки Холмси та Доктори Ватсони», у якій перемогла дружба, адже втрачені коштовності команди знайшли та повернули потерпілій разом.

 07.06.2013 | Aдмін

Вернутись назад