Підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу

Головна » Підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу   

 

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу, затверджений на засіданні педагогічної ради /протокол №3 від 02.01.2020 / 

 

  План підвищення кваліфікації  педагогічних працівників  закладу освіти на 2020 рік 

Список педагогічних працівників

Теми (напрями, найменування)

Форма

(вид)

Обсяги

(тривалість)

Субєкт

підвищення кваліфікації

Строки,

графіки

1

Панченко Ірина Петрівна

Курси вчителів історії

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

03.11-06.11

2

Косенко Раїса Миколаївна

Курси вчителів

- хімії;

- біології;

- курси заступників директорів

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

25.02-28.02

03.11-06.11

20.10-23.10

3

Войтенко Григорій Васильович

Курси вчителів української мови

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

21.04-24.04

4

Підлужняк Надія Петрівна

Курси вчителів

Зарубіжної літератури

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

28.01-31.01

5

Олійник Світлана Василівна

Курси вчителів математики

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

22.09-25.09

6

Скалецька Світлана Андріївна

Курси вчителів англійської мови

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

24.11-27.11

7

Казьмірук Ірина Григорівна

Курси вчителів української мови

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

19.05-22.05

8

Провороцький Сергій  Олексійович

Курси вчителів

- інформатики;

- фізики

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

25.08-28.08

17.03-20.03

9

Кубенко Лариса Миколаївна

Курси вчителів

- основи здоровя;

- біологія;

-  географія

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

25.08-28.08

23.06-26.06

01.12-04.12

10

Іванченко- Войтенко Альона Олегівна

Курси

       -  Педагогів-організаторів;

- Вчителів фізичної культури

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»


25.02-28.02

15.09-18.09

11

Шевчук Алла Борисівна

Курси вчителів

- українська мова;

- зарубіжна літер.;

            - громадянська освіта

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

15.12-18.12

05.05-08.05

25.08-28.08

12

Котик Наталія Платонівна

Курси вчителів

3 клас

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

14.04- 17.04

13

Шестопал Ярославна Василівна

Курси вчителів

2 клас

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

17.03-20.03

14

Котик  Світлана  Михайлівна

Курси вчителів:

трудове навчання (жіночі види праці)

очна

4 дні

КВЗН «ВАНО»

29.09-02.10

  Сума запланованих коштів на відрядження  для підвищення кваліфікації педагогічних працівників  у 2020 році на 16.01.2020 р. становить-13070 грн. 40 коп.

 

 Суб’єкт надання послуг підвищення кваліфікації - КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

У зв’язку з численними дзвінками від педагогічних працівників щодо індивідуальних освітніх програм підвищення кваліфікації Гайсинський РМК роз’яснює:

 1. Для проходження підвищення кваліфікації за індивідуальною освітньою програмою педагогічні працівники мають зареєструватись на сайті академії у розділі «Дистанційне навчання»  у стрічці «Реєстрація». Звертаємо увагу на те, що педагогічні працівники мають можливість ще зареєструватись у будь-який термін курсів з 16.03 по 24.04.2020 відповідно до затвердженого плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2020 рік. Зверніть увагу, що термін навчання необмежений, посвідчення педагог отримає лише тоді коли виконає всі вимоги. Це нова форма роботи, більшість груп не переповнені, більш того на сьогодні ще можна спробувати зареєструватись і приступити до навчання педагогам, які планувались на курси з 17.03.,24.03,31.03.,07.04.,14.04.(наказом №18-вдс ми відмінили лише відрядження цим педагогам). Якщо деякі кнопки реєстрації вже заблоковані, або ж педагог не може працювати в дистанційному режимі питання його курсів вирішуватимемо після закінчення карантину.

2. Скачати з додатку (Лист КВНЗ «ВАНО» від 25.03.2020 № 01/9-317) індивідуальну освітню програму підвищення кваліфікації (4 сторінки). Ознайомитися зі змістом: заповнити на сторінці 1 позначені поля; скласти Навчально-тематичний план на сторінці 3 для цього: зайти за посиланням «Слухачам в умовах карантину» у розділі «Дистанційне навчання»; вибрати з переліку тем до модулів теми для опрацювання (30 год.).

3. Опрацювати теми модулів (по 4 год.): переглянути презентацію з коментарем за посиланням; виконати тестові та практичні завдання; надіслати викладачеві, отримати від нього відповідь про результати виконання; внести відповідні позначки до індивідуальної освітньої програми підвищення кваліфікації (3 сторінка).

Зміст навчального модуля

Дистанційна форма

навчання

Очна форма навчання

Змішана

форма навчання

Загальна кількість годин

Відмітка про виконання

Онлайн презентація

Тестові завдання Практична робота

Вебінар.

Тестові завдання Практична робота

Лекція. Семінарське, практичне, лабораторне  заняття

Консультації

поза сіткою

І.

ТЕОРЕТИЧНИЙ БЛОК(на вибір)

 

 

1

Модуль 1. Нормативно-правова база, що регулює професійну діяльність

1.1

Сучасний учитель – провідник змін

+

+

4 год.

«Зараховано»

Тарасенко Г.С.

 4.  Після опрацювання вибраних тем (30 год.) слухач заповнює сторінку 4     «Звіт». Пише його в довільній формі: інформує щодо ефективності запропонованої форми навчання з використанням дистанційних, інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі; висловлює побажання, пропозиції тощо. В останньому абзаці означає завдання щодо подальшого саморозвитку.

5.Тільки після завершення навчання –  опрацювання вибраних тем (не менше 30 год.) та заповнення цілого пакету документів (4 сторінки)  необхідно надіслати його на адресу академії: bil@mail.nest.vn.ua  (Лист КВНЗ «ВАНО» від 25.03.2020 № 01/9-317) під назвою «Індивідуальна програма ПІБ»  із коментарем «Прошу зареєструвати виконання індивідуальної програми».

 6.     Педагогічні працівники можуть отримати консультації щодо оформлення документів та порядку підвищення кваліфікації у керівників та кураторів відповідних курсів:       

з/п

Термін навчання

Категорія слухачів

Керівник

Куратор

 

1.      

17.03-20.03

Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти першої категорії)

 

 

Петрина Світлана Володимирівна,

0938955847

Кущ Ольга Петрівна,

0974814608

 

2.      

17.03-20.03

Учителі фізики та астрономії  (спеціалісти першої, другої категорій)

Шевченко Ілона Андріївна,

0672982710

Нагорнюк Оксана Миколаївна,

0932733453

 

3.      

17.03-20.03

Учителі географії  (спеціалісти першої категорії)

Уманська Тетяна Василівна,

0677002186

Поліщук Віктор Миколайович,

0682848927

 

4.      

17.03-20.03

Учителі історії (які проходять навчання вперше, спеціалісти та спеціалісти другої категорії)

Савчук Надія Іллівна,

0631823094

Струкевич Олексій Карпович,

0963794996

 

5.      

17.03-20.03

Учителі музичного мистецтва (які проходять навчання вперше)

Федун Сергій Ігорович,

0964127109

Шпортун Оксана Миколаївна,

0977966276

 

6.      

17.03-20.03

Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням, які працюють в початковій школі

Молошнюк Людмила Василівна,

0674546545

Чопик Леся Іванівна,

0964179566

 

7.      

24.03-27.03

Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (учителі-методисти, старші вчителі)

Нежданова Лілія Іванівна,

0964177494

Пяст Наталія Йосипівна,

0963075246

 

8.      

24.03-27.03

Учителі зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (учителі-методисти, старші вчителі)

Коваленко Лариса Василівна,

0972788050

Анцибор Анатолій Іванович,

0969564303

 

9.      

24.03-27.03

Учителі англійської мови (учителі-методисти, старші вчителі)

Галич Тетяна Володимирівна,

0674323969

Дмитрова Тетяна Володимирівна,

0977412235

 

10.            

24.03-27.03

Учителі математики закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (учителі-методисти, старші вчителі)

Салтановська Надія Іванівна,

0965365377

Василенко Надія Володимирівна,

0674318980

 

11.            

24.03-27.03

Учителі біології та екології (учителі-методисти, старші вчителі)

Опаренюк Галина Андріївна,

0983534189

Тарасенко Галина Сергіївна,

0673928050

 

12.            

24.03-27.03

Учителі фізичної культури (вчителі-методисти, старші вчителі, спеціалісти вищої категорії)

Гусєв Віктор Григорович,

0985927225

Мудрак Олександр Васильович,

0973458214

 

13.            

24.03-27.03

Учителі спеціальних закладів загальної середньої освіти (для дітей з порушенням слуху)

Міщенко Ніна Миколаївна,

0984625315

Маляр Олена Іванівна,

0676046580

 

14.            

31.03-03.04

Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів (спеціалісти вищої, першої категорій)

Петрина Світлана Володимирівна,

0938955847

Кущ Ольга Петрівна,

0974814608

 

15.            

31.03-03.04

Учителі хімії  (спеціалісти другої категорії)

Степанова Лариса Володимирівна,

0678560813

Балтремус Катерина Анатоліївна,

0634211314

 

16.            

31.03-03.04

Учителі історії та правознавства (які проходять навчання вперше)

Савчук Надія Іллівна,

0631823094

Струкевич Олексій Карпович,

0963794996

 

17.            

31.03-03.04

Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (спеціалісти першої, другої категорій) – жін.

Любчак Семен Степанович,

0679012238

Мудрак Олександр Васильвич,

0973458214

 

18.            

31.03-03.04

Учителі фізичної культури (які проходять навчання вперше, спеціалісти)

Гусєв Віктор Григорович,

0985927225

Жаровська О.лена Петрівна,

0675919495

 

19.            

31.03-03.04

Учителі, які викладають інтегрований курс «Мистецтво» в початковій школі в контексті вимог Концепції «Нова українська школа»

Федун Сергій Ігорович,

0964127109

Семко Майя Іванівна,

0963306519

 

20.            

07.04-10.04

Вихователі груп продовженого дня (які проходять навчання вперше та спеціалісти) 

Іванюк Інна Сергіївна,

0971359593

Томчук Михайло Іванович,

0960657578

 

21.            

07.04-10.04

Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (які проходять навчання вперше та спеціалісти)

Нежданова Лілія Іванівна,

0964177494

Кущ Ольга Петрівна,

0974814608

 

22.            

07.04-10.04

Учителі англійської мови (спеціалісти першої категорії)

Гусєва Валентина Олександрівна,

0972414161

Жарая Світлана Борисівна,

0505420033

0974828611

 

23.            

07.04-10.04

Учителі української мови і літератури спеціальних закладів загальної середньої освіти

Міщенко Ніна Миколаївна,

0984625315

Драченко Вікторія Василівна,

0637755334

 

24.            

07.04-10.04

Учителі німецької мови (які проходять навчання вперше, спеціалісти та нефахівці)

Авраменко Наталія Олександрівна,

0675824493

Жарая Світлана Борисівна,

0505420033

0974828611

 

25.            

07.04-10.04

Учителі математики закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів (які проходять навчання вперше, спеціалісти, спеціалісти другої категорії)

Салтановська Надія Іванівна,

0965365377

Василенко Надія Володимирівна,

0674318980

 

26.            

14.04-17.04

Педагоги-організатори (які проходять навчання вперше)

Коц Олеся Іванівна,

0674308431

Матохнюк Людмила Олександрівна,

0677863874

 

27.            

14.04-17.04

Учителі англійської мови (спеціалісти другої категорії)

Гусєва Валентина Олександрівна,

0972414161

Галич Тетяна Володимирівна,

0674323969

 

28.            

14.04-17.04

Учителі біології та природознавства (які проходять навчання вперше, спеціалісти)

Опаренюк Галина Андріївна,

0983534189

Тарасенко Галина Сергіївна,

0673928050

    

 

1.      

21.04-24.04

Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти першої категорії)

Петрина Світлана Володимирівна,

0938955847

Пяст Наталія Йосипівна,

0963075246

 

2.      

21.04-24.04

Учителі зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти першої, другої  категорій)

Коваленко Лариса Василівна,

0972788050

Анцибор Анатолій Іванович,

0969564303

 

3.      

21.04-24.04

Учителі фізики та астрономії  (спеціалісти вищої категорії)

Шевченко Ілона Андріївна,

0672982710

Нагорнюк Оксана Миколаївна,

0932733453

 

4.      

21.04-24.04

Учителі математики закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (які проходять навчання вперше)

Салтановська Надія Іванівна,

0965365377

Василенко Надія Володимирівна,

0674318980

 

5.      

21.04-24.04

Учителі хімії  (які проходять навчання вперше, спеціалісти)

Степанова Лариса Володимирівна,

0678560813

Балтремус Катерина Анатоліївна,

0634211314

 

6.      

21.04-24.04

Учителі історії та правознавства (спеціалісти вищої категорії)

Мацієнко Ірина Миколаївна,

0974734675

Струкевич Олексій Карпович,

0963794996

 

7.      

21.04-24.04

Учителі музичного мистецтва (спеціалісти)

Федун Сергій Ігорович,

0964127109

Шпортун Оксана Миколаївна,

0977966276

 

8.      

21.04-24.04

Учителі фізичної культури (спеціалісти вищої категорії)

Гусєв Віктор Григорович,

0985927225

Жаровська Олена Петрівна,

0975919495

 

9.      

21.04-24.04

Учителі трудового навчання спеціальних закладів загальної середньої освіти

Міщенко Ніна Миколаївна,

0984625315

Драченко Вікторія Василівна,

0637755334

Завідувач районного методичного кабінету                                                                         В.П.Сич