Новини

Головна » Новини   

Добрий день, країно знань!

Вересень. Сонця промінь,
Золотиться осінній лист,
Дім наш знову усмішок повен,
Ми — його невмирущий зміст.
Море усмішок, музики, сміху багато,
Квіти, ранці в дитячих руках.
Бо сьогодні – день Знань!Гарне свято!
Ми прийшли по знайомих стежках
В храм науки. Щоб мудрими стати,
Пізнавати цей радісний світ.
Щоб навчатися зірку з неба дістати,
Здобувати знання юних літ.

Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже листя на деревах ще зелене, а небо таке пронизливо синє й високе.

 Хоч як не жаль розлучатися з веселим літечком, та кожен з нас чекав початку навчання як великого свята. Адже цей знаменний день дарує нові зустрічі старим друзям, відкриває нові шляхи і народжує нові мрії.

Справжніми іменинниками цього свята є першокласники! Саме вони отримали найбільше уваги і привітань. А, яке ж свято без подарунків? Від імені голови Гайсинської райдержадміністрації Уткіна Владислава Анатолійовича та голови Гайсинської районної ради Борового Григорія Івановича первачкам були вручені подарунки з найнеобхіднішим приладдям для навчання.

Також на свято завітав представник ПрАТ «Зернопродукт МХП» Швидкий Сергій Миколайович, котрий привітав всіх присутніх з Днем знань і вручив цінні подарунки першокласникам.

Директор школи Панченко Ірина Петрівна у своєму вітальному виступі висловила щиру подяку всім батькам, спонсорам, колективу за допомогу у підготовці школи до нового навчального року, а також за гарні подарунки. Ірина Петрівна висловила побажання, щоб новий навчальний рік порадував нас усіх значними успіхами та здобутками, розкрив перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам приніс задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам - упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків.
До всіх привітань приєдналися запрошені гості свята Голова Степаської сільської ради Шестопал Василь Арефович та директор будинку культури с. Степашки корейко Оксана Сергіївна.

01.09.2017 | Aдмін

Вернутись назад