Новини

Головна » Новини   

Здорові діти - здорова нація!

Сьогодні фізичне виховання молоді – це один з важливих інструментів, за допомогою якого дитину можна та необхідно убезпечити від шкідливих звичок і сумнівних компаній, а головне – виховати фізично і духовно здоровою.

Однією із сходинок до цієї мети є реалізація міні-проекту «Сучасний спортивний майданчик – шлях до здорової нації», в результаті чого на шкільному подвір’ї були встановлені сім сучасних спортивних тренажери.

Ми віримо, що такі заходи спричинять активізацію процесу залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою та спортом. Головним очікуваним результатом міні-проекту є не лише більш повне розкриття потенціалу майбутніх спортсменів, створення умов для розвитку їх індивідуальних здібностей, а й безпека життя дітей під час занять фізичною культурою та гарний настрій. 

Ще раз хочемо висловити щиру подяку від дітей, молоді, батьківського та педагогічного колективу за втілення маленької мрії -  компанії ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», що надає кошти для конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками», Агенції місцевого економічного розвитку міста Ладижин,  громадській організації «Фонд розвитку територіальної громади с.Степашки» та сільському голові с. Степашки ШестопалуВ.А.Продовження тексту новини23.10.2017 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net