Новини

Головна » Новини   

День української писемності та мови у школі

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш

9-го листопада ми відзначаємо державне свято — День української писемності та мови.

Традиційно у школі відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови.

9 листопада з нагоди Дня української писемності і мови вчитель української мови та літератури Войтенко Г.В. організував проведення у 5-7 класах та 8-10 класах «Диктанту єдності». Цього ж дня учні 8 класу підготували невеликі есе про походження та значення цього свята, а учні 10 класу – повідомлення про найбільш значимі постаті у розвитку української мови та писемності і провели усний журнал для своїх товаришів.

 

10 листопада  програму тематичних заходів продовжив виховний захід «Єдиний скарб у тебе – рідна мова», під час якого учні: поглибили свої знання про походження української мови та літератури, взяли участь у вікторинах з українського правопису та лексикології,  прослухали пісню «Ой, не світи місяченьку» у виконанні Слободяник Віри, та поезію «Лілея» Т.Г.Шевченка у виконанні педагога-організатора школи Петрової Л.В. .

 

 

А згодом Войтенко Г.В. підвів підсумки Тижня української мови та літератури в школі і відзначив найбільш активних учасників.Продовження тексту новини12.11.2017 | Aдмін

Вернутись назад