Новини

Головна » Новини   

День Гідності та Свободи

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а три  революції – Українська революція 1917-1921 років, Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

21 листопада ми відзначаємо державне свято День Гідності та Свободи.

Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – присвячується!

Протягом тижня в школі класними керівниками були проведені години спілкування на теми: «Зима, що нас змінила», «Небесна сотня в небо вже злетіла», «День Гідності та Свободи».

21 листопада проведено спільний урок, на який були запрошені учні 5-11 класів. Ведучі та учні 10 класу ознайомили присутніх з найголовнішими віхами боротьби українців за власну державу, із значимими подіями та історичними постатями революції, що відбулася 100 років тому; учні 6-9 класів  розповіли про події революцій ХХІ століття, показали театралізовану зустріч Героя Крут та Героя небесної сотні Сергія Нігояна. Захід закінчився відео композицією «Білі лебеді», присвяченою загиблим воїнам АТО та хвилиною мовчання за тими, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Слава Україні! Героям слава!Продовження тексту новини26.11.2017 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net