Новини

Головна » Новини   

Новорічне свято в школі

Новорічне свято прийшло у гості до учнів нашої школи 26 грудня. Шкільна зала наповнилася веселим сміхом, голосами і дорослих, і малих, адже зустріч Нового року було і залишається улюбленим святом мешканців нашого села.

Розпочали гарне свято учні початкових класів. Казкові герої, нові цікаві ролі, загадкові пригоди, яскраві костюми, мелодійні пісні і веселі посмішки – подарували всім присутнім хороший настрій та море позитиву. 

Дід Мороз і Снігуронька вітали всіх присутніх, роздавали подарунки, проводили різноманітні конкурси, розігрували лотерею. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах, танцях та виставах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам від Оляницькій філії ПрАТ «Зернопродукт МХП».

Новорічну програму для старшокласників підготували члени учнівського самоврядування на чолі з президентом Юрчик Аліною та педагог-організатор Петрова Людмила Володимирівна. Під час свята глядачі за допомогою презентації переглянули найяскравіші моменти минулого року «Родзинки шкільного життя 2017», а також гумористичними «Новорічними новинами» у стилі «95 кварталу».  Дійство доповнили також і художні номери, підготовлені класними колективами 5-10 класів. Діти показали відмінну акторську майстерність і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх талантів. Учні, вчителі, батьки і гості, – всі отримали масу задоволення.

За солодкі новорічні подарунки, які отримали всі учні під час Новорічного дійства, та постійну матеріальну підтримку, педагогічний та батьківський колектив СЗШ І-ІІІ ступенів с. Степашки висловлює щиру подяку Оляницькій філії ПрАТ «Зернопродукт МХП». Дякуємо!!!Продовження тексту новини28.12.2017 | Aдмін

Вернутись назад