Новини

Головна » Новини   

День Святого Миколая

В грудні ніч є чарівна,

Бо з небесного човна

Миколай на землю сходить

І дива усюди творить.

19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая Чудотворця, покровителя усіх діток. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, адже знають, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято. Діти не розгубилися: розповідали вірші, співали пісень, виконували різноманітні завдання, - за що святий нагородив всіх солодкими подарунками. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Адміністрація школи, педагогічний та батьківський колектив, учні щиро дякують помічникам Святого Миколая, що допомогли порадувати дітей 1-4 класів чудовими гостинцями: голові Гайсинської райдержадміністрації Уткіну Владиславу Анатолійовичу, голові Гайсинської районної ради Боровому Григорію Івановичу. А для старших учнів 5-11 класів, котрі  також вірять в чудеса, підготували сюрприз місцеві підприємці Шестопал Михайло Анатолійович та Шестопал Олена Василівна, завідувач лісного господарства Пахолюк Юрій Миколайович, котрі порадували їх смачними подарунками. Від щирого серця бажаємо Вам, щоб ці чудові зимові свята були радісними та щедрими, принесли радість, любов, удачу й успіх, додали життєвих сил. Здоров’я, добробуту, сімейного затишку Вам і Вашим рідним. Дякуємо!!!!!!Продовження тексту новини21.12.2018 | Aдмін

Вернутись назад