Новини

Головна » Новини   

Новорічне свято в нашій школі

28 грудня у стінах рідної школи відбулося Новорічне свято. Шкільні зала наповнилася веселим сміхом, голосами і дорослих, і малих, адже зустріч Нового року було і залишається улюбленим святом мешканців нашого села. І знову, як і щороку, веселі посмішки, хороший настрій, нові цікаві ролі у Новорічному дійстві, мелодійні пісні та море позитиву.

 Розпочали цю яскраву зустріч учні початкових класів. Казкові герої, загадкові пригоди, цікаві костюми – все змішалося в новорічному хороводі. Дід Мороз і Снігуронька вітали всіх присутніх, роздавали подарунки, проводили різноманітні конкурси, розігрували лоторею. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам від ПрАТ "Зернопродукт МХП".

Новорічну програму для старшокласників підготували члени учнівського самоврядування класу на чолі з президентом Юрчик Аліною спільно з педагогом організатором Петровою Л.В.. Ведуч свята "Танька та Володька" під час свята розважали глядачів різними конкурсами та гуморинками, познайомитилися з особливостями зустрічі Нового року в різних родинах. 

Дійство доповнили також і художні номери, підготовлені класними колективами 5,6,7 і 8 класів. Діти показали відмінну акторську майстерність і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх талантів. І казкові герої,  і "відомі зірки", і наші гості, – всі отримали масу задоволення. Учні також отримали солодкі подарунки від спонсорів.

За солодкі новорічні подарунки, які отримали діти під час Новорічного дійства, та постійну матеріальну підтримку, педагогічний та батьківський колектив СЗШ І-ІІІ ступенів с. Степашки висловлює щиру подяку Оляницькій філії ПрАТ «Зернопродукт МХП».

 Продовження тексту новини30.12.2018 | Aдмін

Вернутись назад