Новини

Головна » Новини   

Відлітає в замріяні далі безтурботне дитинство моє

Червневий день, відлунює святково,

І сміх, і квіти, й гомін голосний…

Зібрало нині свято нас чудове –

Прощальний вечір, вечір випускний.

28 черня відбувся випускний вечір для шести учнів 11-го класу, який зібрав на шкільному подвір'ї учнів, батьків, рідних, випускників минулих років.

Дівчата, справжні леді, захопили своєю красою усіх присутніх гостей свята, а хлопці, справжні джентльмени, випромінювали мужність та елегантність. Вони підготували чудове свято з жартами, виконали пісню Кузьми Скрябіна "Випускний", сказали  багато теплих та приємних слів для вчителів і батьків.

Директор школи Панченко І.П. та заступник директора з навчально-виховної роботи Косенко Р.М. вручили всім випускникам свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та привітали із закінченням школи. Вітальні слова лунали з уст першої вчительки Дефан Л.М. та класного керівника Кубенко Л.М.  Вечір завершився оригінальним фільмом про минуле і сучасність випускників, підготовлений Казьмірук І.Г.

Усі гості залишились із гарними святковими враженнями від побаченого дійства.

Хочеться побажати нашим випускникам здійснення їх мрій і сподівань, легкого та успішного вступу до обраних навчальних закладів, обрання улюбленої професії, а головне - бути щасливими, гідними та достойними людьми!Продовження тексту новини01.07.2019 | Aдмін

Вернутись назад