Новини

Головна » Новини   

1 вересня - День Знань

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері школи. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Цей День знань для нашої школи став справді особливим, адже цього року виповнюється 115 років з того часу як вперше відкрилися її двері в Крїану знань для учнів с. Степашки.

Тому на свято завітали почесні гості: директор Оляницької філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Цимбалюк Сергій Павлович та головний інженер Швидкий Сергій Миколайович, представник сільської ради с.Степашки Романюк Наталія Михайлівна. Гості привітали нашу Alma-mater з ювілеєм, а також головним іменинникам свята – першокласникам – подарували цінні подарунки від директора ПрАТ «Зернопродукт МХП» Онуки Володимира Володимировича.

 

Директор школи Панченко Ірина Петрівна привітала всіх зі святом, а також висловила слова вдячності батькам, спонсорам, вчителям і працівникам школи, громадськості за допомогу у підготовці приміщень закладу освіти до нового навчального року. Від імені голови Гайсинської районної ради Борового Григорія Івановича, начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко Валентини Миколаївни привітала першачків та передала кожному у подарунок цікаву і корисну книгу - «Велику енциклопедію».

З посмішками та з позитивом зустріли казкових гостей свята – козаків та їхнього брата Котигорошка, які дали цінні поради учням і розсмішили шкільний гурт дотепними жартами.

 

 У цей день завжди панує атмосфера добра та радості, щирості та дружби. Учні з нетерпінням чекають неповторних уроків та веселих буднів, цікавих розваг, які для них підготує  мудрий учитель у храмі науки. Тож знову сміливим кроком вирушаємо в Країну Знань!

 Продовження тексту новини02.09.2019 | Aдмін

Вернутись назад