Новини

Головна » Новини   

Тиждень фізкультури та спорту

   Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Степашки проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 9 по 13 вересня. Метою проведеного тижня  було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей  мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів  на гуманістичних ідеалах олімпізму.

   Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій діти виконали Державний Гімн України, ознайомилися із планом проведення Олімпійського тижня і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя. 

   Участь у його проведенні взяли учні 1-11 класів. План проведення, складений учителем фізичного виховання Іванченко-Войтенко Альоною Олегівною, передбачив різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів.

   У середу, 11 вересня, був проведений Фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей "Рух заради здоров’я", у якому взяли участь усі школярі.Для учнів 9-11 класів був проведений Олімпійський урок, на якому школярі отримали цікаву, пізнавальну та вичерпну інформацію про олімпійську славу України, важливість ведення здорового способу життя та необхідність займатися фізкультурою і спортом, а також провели волейбольні змагання. 


   На завершення тижня фізичної культури і спорту були організовані різновікові командні змагання з веселими та цікавими конкурсами (перетягування линви, біг в обручах, стрибки через скакалку, віджимання, передавання м’яча, вправи на перекладині, інтелектуальний конкурс про спорт тощо).


   Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.14.09.2019 | Aдмін

Вернутись назад