Новини

Головна » Новини   

Місячник Цивільного захисту

З 17.09.2019 – 17.10.2019 у закладі оголошено “Місячник цивільного захисту”

 Запобігти, попередити, врятувати – головне завдання цивільного захисту.

Основною метою та завданнями «Місячника ЦЗ» в школі  були:

·  проведення різних форм просвітницько-профілактичної роботи серед учасників навчально-виховного процесу;

·  роз’яснення основних понять про надзвичайні ситуації, оповіщення про надзвичайну ситуацію; дій при попереджувальному сигналі «Увага всім!» та мовному повідомлені;

·  вдосконалення учнями та персоналом школи теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій;

·  формування і розвиток в учнів, працівників розуміння цінності власного життя та здоров’я, основ здорового способу життя.

·  практичне відпрацювання учнями теоретичних знань та навичок, які отримані ними під час вивчення теорії з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

Під час місячника були проведені такі заходи:

Практичні заняття з правил дорожнього руху (1-4 кл)

Бесіди: «Що потрібно робити у надзвичайній ситуації» (1-4 класи), «Правила поведінки і дії населення під час надзвичайних ситуацій» (5-7 класи), «Основні принципи порятунку та захисту людей» ( 8-9 класи),«Дії в умовах надзвичайних ситуацій» (10-11 класи).

Тематичні уроки: «На наших вулицях ходимо безпечно» (1-4 класи); «Надзвичайні ситуації воєнного характеру. Тероризм»(10 клас).

 

Проведення навчальної евакуації (1-11 класи, педагогічний колектив, працівники школи).

Демонстрація засобів захисту органів дихання , транспортування потерпілих.(10-11 класи).

Проведення практичних занять на тему: «Надання само- та взаємодопомоги у разі поранень, кровотеч, переломів, опіків, удушення чадним газом, тощо» (9, 10-11 класи).

Проведення в школі Місячника цивільного захисту сприяло удосконаленню педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, навченості надання першої медичної допомоги потерпілим в разі потреби, готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, пропаганді здорового способу життя дітей і юнацтва.Продовження тексту новини22.10.2019 | Aдмін

Вернутись назад