Новини

Головна » Новини   

Осінній бал

Краса глибоко в душу проникає

І заворожує, і обпікає нас.

Це осінь щиро в гості закликає

Пройтись в природу в дивовижний час.

 Осінні канікули в школі розпочалися вечором відпочинку для старшокласників «Осінній бал». Відповідальні за проведення заходу - учні 10 класу, котрі прикрасили залу гірляндами із осіннього листя та різнокольорових кульок. Під ліричну мелодію, читаючи рядки про осінь відомих поетів-класиків, відкрили захід ведучі Бавіна Діана та Рибкіна Даниїла.

 

Душа від ніжності чарівної радіє,

Віта поезію осінньої пори.

Все золотиться ніжно, багряніє,

Сміється сонце радісно згори.

 

І стільки чарів в осені, і рими,

І стільки звуків. Шелестів в ній є,

Що в кожне серце проника незримо

І збайдужіти людям не дає.

Розважальна програма була насиченою та цікавою. Учні 6-8 класів представили пару для участі у конкурсі «Міс осінь» та «Містер осінь». Різноманітні, веселі завдання розважали не тільки учасників, а й глядачів. Діти демонстрували ерудицію, фантазію, майстерність та розкривали свої таланти.

 

Журі, яке оцінювало виступи, було вражене серйозною підготовкою учасників. Своїм барвистим вбранням та елегантністю зачарували всіх присутніх учасниці,а хлопці проявили себе справжніми джентльменами. У запеклій боротьбі переможцями стала пара від Дробишева Аліна та Побережний Андрій, які проявили впевненість, креативне мислення, сценічну майстерність. Всі учасники нагороджені солодкими подарунками. Вечір продовжився танцювальною програмою та веселими конкурсами. Канікули тривають! Учнів чекають цікаві екскурсії, подорожі, зустрічі.

 

 Продовження тексту новини28.10.2019 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net