Новини

Головна » Новини   

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

З метою ознайомити учнів з основними видами прав дитини, сформувати навички безпечного користування мережею Інтернет, з`ясувати, як захистити себе від небажаного впливу та діяти у небезпечних ситуаціях, визначити основні види безпечного дозвілля в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» класними керівниками було проведено ряд годин спілкування: «Права дитини», «Безпечне дозвілля», «Селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Учні мали можливість обговорити у загальному колі важливі для них теми «Основні порушення прав дитини», «Булінг у моєму житті», дізналися, як звертатися на Національну «гарячу лінію».

Відповідно до рекомендацій щодо проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» розроблено план заходів у Гайсинському районі щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. Такі заходи проводяться за участю представників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, управління освіти, правоохоронних органів та інших районних структур.

Саме тому 5 грудня у СЗШ І-ІІІ ст. с. Степашки відбулася зустріч зі старшим інспектором ювенальної превенції Гудимою Наталією Миколаївною, яка провела бесіду про насильство у сім’ї, а також про актуальну проблему в сучасній школі - булінг. 

 Продовження тексту новини08.12.2019 | Aдмін

Вернутись назад