Новини

Головна » Новини   

День Святого Миколая

День святого Миколая Чудотворця відкриває новорічно-різдвяний період свят, веселощів та віри в диво і милосердя. 19 грудня до учнів школи завітав Святий Миколай, покровитель усіх діток. Діти не розгубилися: розповідали вірші, співали пісень, виконували різноманітні завдання, за що святий нагородив всіх солодкими подарунками. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Адміністрація школи, педагогічний та батьківський колективи, учні щиро дякують помічникам Святого Миколая, що допомогли порадувати дітей 1-11 класів чудовими гостинцями, місцевим підприємцям Шестопалу Михайлу Анатолійовичу та Шестопал Олені Василівні, завідувачу лісного господарства  Пахолюку Юрію Миколайовичу, директору мисливського господарства «Вепр» Буртовому Василю Андрійовичу.

Від щирого серця бажаємо Вам, щоб ці чудові зимові свята були радісними та щедрими, принесли радість, любов, удачу й успіх, додали життєвих сил. Нехай доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров'я, процвітання і успіхів у всіх починаннях!!!Продовження тексту новини28.12.2019 | Aдмін

Вернутись назад