Новини

Головна » Новини   

Перший день у школі

Справжніми іменниниками 01 вересня були десятеро першокласників, які отримали найбільше уваги та привітань, а також багато подарунків. Від імені голови Гайсинської районної ради Борового Григорія Івановича, начальника відділу освіти Шрамко Валентини Миколаївни були вручені кожному у подарунок цікаву і корисну книгу - «Велику енциклопедію». Від наших постійних друзів та партнерів ПрАТ "Зернопродукт МХП", в особі директора Онуки Володимира Володимироваича, були вручені рюкзачки з різноманітним шкільним приладдям. Також порадували своїх молодших друзів випускники, котрі вручили першачкам пакунки з найнеобхіднішим для перших днів навчння.

 

На першому уроці класні керівники провели бесіду  з безпеки життєдіяльності про правила поведінки в закладі освіти та громадських місцях з метою уникнення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, а потім провели уроки присвячені Дню незалежності України.

У цей день завжди панує атмосфера добра та радості, щирості та дружби. Учні з нетерпінням чекають неповторних уроків та веселих буднів, цікавих розваг, які для них підготує  мудрий учитель у храмі науки. Тож знову сміливим кроком вирушаємо в Країну Знань!Продовження тексту новини02.09.2020 | Aдмін

Вернутись назад