Новини

Головна » Новини   

Проведені заходи, пов'язані з безпекою в період пандемії

На засіданні педагогічної ради /протокол від 31.08.2020 №1/ було схвалено  Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в СЗШ І-ІІІ ст. с.Степашки, яким передбачено протоколи, які забезпечують алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаною з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (CОVID-19) серед здобувачів освіти та працівників Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Степашки Гайсинського району Вінницької області. 

Приміщенння школи було забезпечено дезінфікуючими засобами, визначено місця проведення особистої дезінфекції, місця для використаних захисних засобів,  проведено розмітку підлоги для дотримання соціальної дистанції та визначено напрями руху учнів та працівників школи, розміщено на інформаційних стендах та панелях тематичні інформаційні бюлетні, виділено кімнату для тимчасової ізоляції.

Перед початком занять класні керівники провели з учнями бесіди щодо правил поведінки та безпеки в умовах загрози поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Продовження тексту новини07.09.2020 | Aдмін

Вернутись назад