Новини

Головна » Новини   

Щиро вдячні за дев’ять років співпраці!

Упродовж багатьох років БФ «МХП-Громаді» www.facebook.com/MHPgromadi є постійним партнером у реалізації необхідних проєктів для покращення життя нашої громади. Жителі старостинського округу с. Степашки, зокрема учні нашого закладу освіти, батьківський та педагогічний колективи, вдячні за постійну підтримку, стимул до самоорганізації, самоосвіти та об’єднання громади .

Разом  створені і втілені в життя проєкти по облаштуванню зони відпочинку в прибережній смузі річки Південний Буг по вул. Набережна с. Степашки (2016, 2018 роки).

Безпосередньо для закладу освіти було втілено такі проєкти: «Реалізація першочергових заходів з енергозбереження будівлі СЗШ І-ІІІ ступенів  с.Степашки» (заміна та встановлення енергозберігаючих вікон та вхідних дверей, 2016 рік), «Безпечне укриття – запорука життя та здоров’я дітей» (проведення ремонту підвального приміщення-укриття, 2023 рік), «Безпечні класи - безпечна освіта» (створення та облаштування класу безпеки, 2023-2024 роки). Щороку на свято Першого дзвоника та на Новорічні свята представники БФ «МХП-Громаді» радують наших учнів подарунками.

 Продовження тексту новини10.06.2024 | Aдмін

Вернутись назад