Новини

Головна » Новини   

Святий Миколай завітав до школи

День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу. У кого гаряче серце і бажання творити чудеса, є можливість допомогти дітям і подарувати кілька годин радості і тепла, веселого настрою, також з нетерпінням чекають на цей день. Тому ми щиро дякуємо нашим шановним спонсорам, котрі допомогли Святому Миколаю порадувати наших учнів чудовими гостинцями: Шестопалу Михайлу Анатолійовичу і Шестопал Олені Василівні,Пільганчук Галині Маркіянівні, Урядник Галині Іванівні.

І від імені всього педагогічного та батьківського колективів бажаємо Вам: нехай ці чудові зимові свята будуть радісними та щедрими, додадуть життєвих сил, окрилять душу. Хай з Вами завжди будуть вірні друзі, удача й успіх, а в домі - світло та радісно від любові і добрих новин. Здоров’я, добробуту, сімейного затишку Вам і Вашим рідним.

Кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. То ж побажаємо всім миру та добра!Продовження тексту новини19.12.2016 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net