Новини

Головна » Новини   

Новорічне свято в школі

Задзвеніли сани, розігралось свято,
Йде до нас у гості легінь - Новий Рік.
Хай він буде щедрим, на добро багатим,
принесе достатку більше, ніж торік!!!

  23 грудня у стінах рідної школи відбулося Новорічне свято. Шкільні класи наповнилися веселим сміхом, голосами і дорослих, і малих, адже зустріч Нового року було і залишається улюбленим святом мешканців нашого села. І знову, як і щороку, веселі посмішки, хороший настрій, нові цікаві ролі у Новорічному дійстві, мелодійні пісні та море позитиву.

 

Розпочали цю яскраву зустріч учні початкових класів. Казкові герої, загадкові пригоди, цікаві костюми – все змішалося в новорічному хороводі. 

Дід Мороз і Снігуронька вітали всіх присутніх, роздавали подарунки, проводили різноманітні конкурси, розігрували лоторею.

Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах, танцях та виставах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам.

Новорічну програму для старшокласників підготували учні 11 класу на чолі з президентом учнівського самоврядування Заєць Ярославою. Під час свята глядачі познайомитилися з особливостями зустрічі Нового року в різних родинах. 

Дійство доповнили також і художні номери, підготовлені класними колективами 7 і 8 класів. Діти показали відмінну акторську майстерність і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх талантів. І казкові герої,  і "відомі зірки", і наші гості, – всі отримали масу задоволення.

На завершення свята старшокласники також отримали від Діда Мороза солодкі подарунки.

За солодкі новорічні подарунки, які отримали діти під час Новорічного дійства, та постійну матеріальну підтримку, педагогічний та батьківський колектив СЗШ І-ІІІ ступенів с. Степашки висловлює щиру подяку Оляницькій філії  ПрАТ «Зернопродукт МХП».

Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим Роком! Зичимо Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій та задумів.

Нехай Різдво та Новий рік принесуть всім тільки добробут, мир, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких людей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого!Продовження тексту новини25.12.2016 | Aдмін

Вернутись назад