Новини

Головна » Новини   

Школа з новим обличчям!

   Завершується втілення в життя проекту «Реалізація першочергових заходів з енергозбереження будівлі СЗШ І-ІІІ ступенів с. Степашки» ТРИНАДЦЯТОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЧЧИНИ, завдяки співпраці Степаської сільської ради, Гайсинської районної ради та ПРАТ «Зернопродукт МХП», об'єднаних спільною метою: створення  умов для збереження здоров’я учасникам навчально-виховного процесу СЗШ І-ІІІ ст. с.Степашки та підвищення економічної ефективності використання теплової енергії, шляхом заміни та встановлення енергозберігаючих вікон та вхідних дверей.

   Основною проблемою приміщення школи в осінньо-зимовий період була наявність сторічних вікон та вхідних дверей, крізь ущелини яких постійно втрачалося тепло, що зменшувало енергоефективність споруди, порушувало температурний режим в класах та негативно впливало на працездатність та стан здоров'я учасників навчально-виховного процесу. Приміщення школи велике за площею, тому такий стан вікон та дверей призводило до надмірного споживання газу та електроенергії.

 

 

Відповідно до проекту, загальна вартість якого – 220 тис.грн., у нашому навчальному закладі здійснено енергозберігаючі заходи, а саме – проведено заміну 56 вікон і 3 дверей. 

  Щодо фінансування, то з фонду конкурсу було виділено 70 000 грн., з місцевого бюджету- 50 000 грн., а також кошти партнерів - 50 000 грн. на умовах співфінансування  з районного бюджету та 50 000 грн. з фонду ПРАТ «Зернопродукт МХП».

 Працівники навчального закладу також не стоять осторонь, допомагають у наведенні ладу. 

  Тож кожен, хто бачить, як змінюється вигляд школи, яка, до речі, може стати пам’яткою архітектури нашого села, переконується, що спільними зусиллями можна досягти великих результатів. 

  Тому і надалі пріоритетним напрямом роботи адміністрації школи та Степаської сільської ради буде участь в проектній діяльності розвитку територіальних громад. Адже це дає потужний поштовх до кращих змін у  житті села.Продовження тексту новини03.01.2017 | Aдмін

Вернутись назад