Новини

Головна » Новини   

Звіт директора школи Панченко І.П. про свою діяльність в 2016-2017 н.р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005р. №55 "Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професіфно-технічних навчальних закладів" та відповідно до Положеня про загальноосвітній навчальний заклад в СЗШ І - ІІІст.с. Степашки відбувся звіт директора школи про свою діяльність в 2016 - 2017 н.р.

На зустрічі були присутні вчителі, члени батьківських комітетів, технічний персонал, учні. 

У своєму виступі директор школи Панченко І.П. розкрила питання щодо організації та результативності навчально-виховного процесу, навчально-методичної роботи, роботи з батьками та матеріально-технічного забезпечення школи, ознайомила громаду із досягненнями учнів у олімпіадах та конкурсах. Накреслила пріоритені завдання діяльності школи на 2017-2018 н.р. Відмітила як позитивні,так і негативні сторони діяльності, однак в цілому зауважила, що школа свої завдання в 2016-2017 навчальному році виконала на належному рівні.

  В обговоренні взяли участь батьки та педагоги. Із цінкою діяльності директора школи та навчального закладу виступили: голова ради школи Олійник С.В., голова профспілкоового комітету школи Скалеццька С.А., вчитель української мови та літерратури Войтенко Г.В., громадський інспектор Котик Н.П.. 

Після закінчення обговорення відбулося голосування про оцінку діяльності директора школи за 2016-2017 навчальний рік. За результатами відкритого голосування однгоголосно робота директора у 2016-2017 навчальному році визнана задовільною

 

 Продовження тексту новини12.06.2017 | Aдмін

Вернутись назад