Новини

Головна » Новини   

Витяг з протоколу педагогічної ради про вибір підручників для учнів 5 класу

УКРАЇНА

ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

 

ВИТЯГ ІЗ ПРОТОКОЛУ

від 12.02.2018 року №2 засідання педагогічної ради Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Степашки Гайсинського району Вінницької області.

Голова — Панченко І.П.

Секретар — Панченко О.Ф.

ПРИСУТНІ: Панченко І.П., Войтенко Г.В., Котик Н.П., Кучеренко Л.І., Кучеренко Ф.О., Лісіна Н.І., Олійник Н.М., Олійник С.В., Панченко О.Ф., Петрова Л.В., Підлужняк Н.П., Пілужняк І.С., Плазій Л.Г., Провороцький С.О., Скалецька С.А..

ПОРЯДОК ДЕНИЙ

1. Про вибір і замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти на 2018/2019 н.р..

1.  СЛУХАЛИ:

Панченко І.П. директора школи про вибір і замовлення підручників для 5 класу та педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти на 2018/2019 н.р. відповідно до Інструктивно-методичних рекомендацій щодо вибору та замовлення підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти (додаток до листа МОН від 06.02.2018 № 1/9-79

1.       ВИСТУПИЛИ:

Войтенко Г.В., керівник МО вчителів гуманітарного циклу дисциплін,  Лісіна Н.І, керівник МО вчителів природно-математичного циклу дисциплін, котрі ознайомили з рішенням членів методичного об’єднання.

1.       ВИРІШИЛИ:

1.     На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2017 року (протокол №9/2-19) "Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 5 класу закладів загальної середньої освіти та видання їх за кошти державного бюджету у 2018 році», керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 06 лютого 2018 року№ 1/9-79  та Інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вибору та замовлення підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти (додаток до листа МОН від 06.02.2018 № 1/9-79), схвалити такий перелік підручників:

Назва підручника

Автор

Мова підручника

Замовлено:

 для учнів

для вчителів

1

"Українська мова. 5 клас"

Глазова О.П.

українська

10

1

2

"Українська література.5 клас"

Авраменко О.М.

українська

10

1

3

"Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас

Несвіт А.М.

українська

10

1

4

"Зарубіжна література.5клас"

Волощук Є.В.

українська

10

1

5

"Математика.5 клас"

Тарасенкова Н.А., Богатирьова І.М., Бочко О.П., Коломієць О.М., Сердюк З.О.

українська

10

1

6

"Природознавство. 5 клас "

Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І.

українська

10

1

7

Основи здоров'я. 5 клас

Бех І.Д., Воронцова Т.В., ПономаренкоВ.С., Страшко С.В.

українська

10

1

8

"Російська мова (1-й рік навчання) для закладів середньої освіти з навчанням українською мовою. 5 клас"

Полякова Т.М, Самонова О.І.

українська

10

1

Про що засвідчуємо підписами:

 

Г.В. Войтенко

Н.П. Котик

Л.І. Кучеренко

Ф.О. Кучеренко

Н.І. Лісіна

Н.М.Олійник

С.В.Олійник

О.Ф.Панченко

Л.В. Петрова

Н.П. Підлужняк

І.С. Пілужняк

Л.Г. Плазій

С.О. Провороцький

С.А. Скалецька

 

Голова                                                       І.П.Панченко

 

Секретар                                                   О.Ф.Панченко

14.02.2018 | Aдмін | Читати далі

На Аскольдовій могилі ...

Минає рвучко рік за роком,

Неустанно дні пливуть,

У вік віків залізним кроком

Герої Крут

Ідуть

29 січня 1918 р. в історії України зявилася нова сторінка, щедро полита молодою кровю, назва якої – Крути! Крути – це великий перелом на межі двох століть.Тра­гедія, що відбулася сто років тому, коли у 1918 році у нерівному бою з російськими більшовицькими військами на залізничній станції Крути, що за 130 км від Києва, полягли більше трьох­сот захисників Української Народної Республіки. Тим, хто поліг за незалежність України, у дале­кому і грізному 1918 році був присвячений наш виховний захід.

І креслять їх осяйні тіні

В безсмертя славну путь –

В віках віків бійці нетлінні

Герої Круг

Не вмруть.

11.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Ми пам'ятаємо!

16 січня ми зустрічали представників Гайсинської районної Спілки ветеранів Афганістану на чолі з Володимиром Свіріпою, щоб спільно відзначити річницю від дня загибелі нашого земляка воїна-інтернаціоналіста Петра Івановича Куща, що віддав своє життя виконуючи військовий обов'язок у далеких горах чужої країни.

 

21.01.2018 | Aдмін | Читати далі

Різдвяне дійство 2018

Під обрусом сіно, на обрусі свічка,
На всю хату пахне свіжа паляничка.
На радість дорослим на втіху малечі
Йде до нас у гості Щедрий Добрий вечір!

11 січня члени шкільного фольклорного гуртка «Криниченька» взяли участь у фестивалі народної творчості «Різдвяне диво», що відбувся у Гайсинському районному Будинку культури, представивши глядачам театралізоване дійство «Водіння Кози на Щедрий вечір».

Щедрик, щедрик, щедрівочко,
Йди з хати до хати
Добрих друзів добрим словом —
Серцем привітати.
Пироги, вилазьте з печі,
Радій, вся родина.
Добрий вечір, щедрий вечір,
Мати Україна.

12.01.2018 | Aдмін | Читати далі

Новорічне свято в школі

Новорічне свято прийшло у гості до учнів нашої школи 26 грудня. Шкільна зала наповнилася веселим сміхом, голосами і дорослих, і малих, адже зустріч Нового року було і залишається улюбленим святом мешканців нашого села.

Розпочали гарне свято учні початкових класів. Казкові герої, нові цікаві ролі, загадкові пригоди, яскраві костюми, мелодійні пісні і веселі посмішки – подарували всім присутнім хороший настрій та море позитиву. 

Дід Мороз і Снігуронька вітали всіх присутніх, роздавали подарунки, проводили різноманітні конкурси, розігрували лотерею. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах, танцях та виставах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам від Оляницькій філії ПрАТ «Зернопродукт МХП».

Новорічну програму для старшокласників підготували члени учнівського самоврядування на чолі з президентом Юрчик Аліною та педагог-організатор Петрова Людмила Володимирівна. Під час свята глядачі за допомогою презентації переглянули найяскравіші моменти минулого року «Родзинки шкільного життя 2017», а також гумористичними «Новорічними новинами» у стилі «95 кварталу».  Дійство доповнили також і художні номери, підготовлені класними колективами 5-10 класів. Діти показали відмінну акторську майстерність і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх талантів. Учні, вчителі, батьки і гості, – всі отримали масу задоволення.

За солодкі новорічні подарунки, які отримали всі учні під час Новорічного дійства, та постійну матеріальну підтримку, педагогічний та батьківський колектив СЗШ І-ІІІ ступенів с. Степашки висловлює щиру подяку Оляницькій філії ПрАТ «Зернопродукт МХП». Дякуємо!!!

28.12.2017 | Aдмін | Читати далі

Святий Миколай знову завітав до школи

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти.

Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая Чудотворця, покровителя усіх діток.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято. Діти не розгубилися: розповідали вірші, співали пісень, виконували різноманітні завдання, - за що святий нагородив всіх солодкими подарунками. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

 

Адміністрація школи, педагогічний та батьківський колектив, учні щиро дякують помічникам Святого Миколая, що допомогли порадувати дітей чудовими смаколиками: Шестопалу Михайлу Анатолійовичу та Шестопал Олені Василівні, Юрію Миколайовичу, Урядник Галині Іванівні. Від щирого серця бажаємо Вам, щоб ці чудові зимові свята були радісними та щедрими, принесли радість, любов, удачу й успіх, додали життєвих сил. Здоров’я, добробуту, сімейного затишку Вам і Вашим рідним. Дякуємо!!!!!!

19.12.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 «13» 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Всього новин: 200


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net