Новини

Головна » Новини   

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

З метою ознайомити учнів з основними видами прав дитини, сформувати навички безпечного користування мережею Інтернет, з`ясувати, як захистити себе від небажаного впливу та діяти у небезпечних ситуаціях, визначити основні види безпечного дозвілля в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» класними керівниками було проведено ряд годин спілкування: «Права дитини», «Безпечне дозвілля», «Селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Учні мали можливість обговорити у загальному колі важливі для них теми «Основні порушення прав дитини», «Булінг у моєму житті», дізналися, як звертатися на Національну «гарячу лінію».

Відповідно до рекомендацій щодо проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» розроблено план заходів у Гайсинському районі щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. Такі заходи проводяться за участю представників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, управління освіти, правоохоронних органів та інших районних структур.

Саме тому 5 грудня у СЗШ І-ІІІ ст. с. Степашки відбулася зустріч зі старшим інспектором ювенальної превенції Гудимою Наталією Миколаївною, яка провела бесіду про насильство у сім’ї, а також про актуальну проблему в сучасній школі - булінг. 

 

08.12.2019 | Aдмін | Читати далі

День пам’яті жертв голодоморів

День пам’яті жертв голодоморів щорічно вшановується на державному рівні у четверту суботу листопада. У 2019 році він припадає на 23 листопада.

22 листопада у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Степашки був проведений жалобний захід на місці вшанування пам’яті жертв Голодомору «Злочин влади – трагедія народу», який став продовженням проведеної інформаційно-просвітницької кампанії «Пам’ять, що рятує. Голоси правди», побудованої на свідченнях очевидців з метою згадати життєві долі їх авторів-односельчан.

Здобувачі освіти разом з класними керівниками вшанували загиблих покладанням квітів до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років, а також традиційно приєдналися до Акції «Запали свічу пам’яті».

 

22.11.2019 | Aдмін | Читати далі

День Гідности та Свободи

З нагоди відзначення шостої річниці Дня Гідности та Свободи, 21 листопада в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Степашки було проведенні ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.  

Класні керівники початкової школи провели тематичні бесіди "Майбутнє творять вільні громадяни", а також організували роботу над виготовленням вітальних листівок для українських воїнів "Янгол-охоронець для солдата".

 Для учнів 5-11 класів проведений тематичний урок "Україна - територія Гідности і Свободи".

 Школярі пройнялися почуттям болі та гордості за своїх земляків, які споконвіку славилися жагою до волі та незалежності.

 

21.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11 по 15 листопада у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Степашки проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.

Учителі початкової школи провели конкурс малюнків "Наш друг - дорожній рух", у якому діти зображували себе активними учасниками дорожнього руху - пішоходами.

 

Учні 5-8 класів підготували газети та плакати про правила поведінки на дорозі.

15 листопада класними керівниками був проведений Єдиний національний урок "Безпечна країна", під час якого учні переглянули корисне відео про значення світовідбиваючих елементів на одязі у темну пору доби, а також взяли участь у вікторині "Безпека на дорозі - запорука життя".

 

 

15.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Відкритий урок англійської мови у 10 класі

14 листопада був проведений відкритий урок англійської мови у десятому класі вчителькою вищої категорії Скалецькою Світланою Андріївною з використанням сучасних методів та засобів навчання на тему: "Шкільне життя. Освіта в Україні та за кордоном".

Десятикласники проходили психологічний тест особистості, виконували завдання у формі квесту, використовуючи сканер QR-кодів, працювали у групах, розв’язували цікаві ребуси.

 

 

14.11.2019 | Aдмін | Читати далі

День української писемності та мови

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови.

Традиційно у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Степашки відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови.

8 листопада вчителі української мови та літератури школи провели програму тематичних заходів до свята. 

Войтенко Г.В. провів урок-практикум "Дотримуйся нового правопису", на якому вихованці вдосконалювали практичні уміння використовувати варіативні лексичні норми, створювали пам’ятки для молодших школярів щодо запам’ятовування нових правил правопису української мови.

Шевчук А.Б. з учнями 8-9 класів презентували газету "Моя чудова українська мова", у якій ділилися цікавими фактами про рідну мову, створювали сенкани, асоціативні грона, писали щирі побажання українській мові.

     

 

09.11.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 «14» 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Всього новин: 294