Новини

Головна » Новини   

За булінг каратимуть вчителів, батьків і дітей: зареєстровано законопроект

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає штрафи за булінг! І якщо раніше батьків ініціаторів і учасників цькувань штрафували лише на 51 гривню за неналежне виконання батьківських обов’язків, то тепер суму штрафів хочуть збільшити в рази.  І змінити формулювання правопорушення: не хуліганство, а власне булінг.

07.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Соборній Україні – слава, нині і повік!

Гей! Понад краєм луна

Пісня дзвінка, чарівна

Про Україну Соборну, єдину

Про Волю, про Долю вона.

22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День соборності України, свято єдності, свято  нашої держави.

Сьогодні в школі відбулися урочистості, присвячені 100-річчю з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Єднайся, рідна Україно!

Єднайся, Північ, Південь, Захід, Схід!

Єднаймось, браття українці!

Поки живий вкраїнський рід!

Ви пам’ятайте, рідні браття –

Що сильні ми лише тоді,

Коли зіллємось воєдино,

Тоді загинуть вороги!

Єднайтесь, Львів, Донецьк і Крим!

Єднайсь, Луганськ, Тернопіль з ним!

Єднайся, рідна Україно!

Бо ми одна сім’я, РОДИНА!

22.01.2019 | Aдмін | Читати далі

Час і досі не загоїв рани!

15 січня ми зустрічали представників Гайсинської районної Спілки ветеранів Афганістану на чолі з Володимиром Свіріпою, щоб спільно відзначити 39-у річницю від дня загибелі нашого земляка воїна-інтернаціоналіста Петра Івановича Куща, що віддав своє життя виконуючи військовий обов'язок у далеких горах чужої країни.

21.01.2019 | Aдмін | Читати далі

Новорічне свято в нашій школі

28 грудня у стінах рідної школи відбулося Новорічне свято. Шкільні зала наповнилася веселим сміхом, голосами і дорослих, і малих, адже зустріч Нового року було і залишається улюбленим святом мешканців нашого села. І знову, як і щороку, веселі посмішки, хороший настрій, нові цікаві ролі у Новорічному дійстві, мелодійні пісні та море позитиву.

 Розпочали цю яскраву зустріч учні початкових класів. Казкові герої, загадкові пригоди, цікаві костюми – все змішалося в новорічному хороводі. Дід Мороз і Снігуронька вітали всіх присутніх, роздавали подарунки, проводили різноманітні конкурси, розігрували лоторею. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам від ПрАТ "Зернопродукт МХП".

Новорічну програму для старшокласників підготували члени учнівського самоврядування класу на чолі з президентом Юрчик Аліною спільно з педагогом організатором Петровою Л.В.. Ведуч свята "Танька та Володька" під час свята розважали глядачів різними конкурсами та гуморинками, познайомитилися з особливостями зустрічі Нового року в різних родинах. 

Дійство доповнили також і художні номери, підготовлені класними колективами 5,6,7 і 8 класів. Діти показали відмінну акторську майстерність і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх талантів. І казкові герої,  і "відомі зірки", і наші гості, – всі отримали масу задоволення. Учні також отримали солодкі подарунки від спонсорів.

За солодкі новорічні подарунки, які отримали діти під час Новорічного дійства, та постійну матеріальну підтримку, педагогічний та батьківський колектив СЗШ І-ІІІ ступенів с. Степашки висловлює щиру подяку Оляницькій філії ПрАТ «Зернопродукт МХП».

 

30.12.2018 | Aдмін | Читати далі

День Святого Миколая

В грудні ніч є чарівна,

Бо з небесного човна

Миколай на землю сходить

І дива усюди творить.

19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая Чудотворця, покровителя усіх діток. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, адже знають, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято. Діти не розгубилися: розповідали вірші, співали пісень, виконували різноманітні завдання, - за що святий нагородив всіх солодкими подарунками. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Адміністрація школи, педагогічний та батьківський колектив, учні щиро дякують помічникам Святого Миколая, що допомогли порадувати дітей 1-4 класів чудовими гостинцями: голові Гайсинської райдержадміністрації Уткіну Владиславу Анатолійовичу, голові Гайсинської районної ради Боровому Григорію Івановичу. А для старших учнів 5-11 класів, котрі  також вірять в чудеса, підготували сюрприз місцеві підприємці Шестопал Михайло Анатолійович та Шестопал Олена Василівна, завідувач лісного господарства Пахолюк Юрій Миколайович, котрі порадували їх смачними подарунками. Від щирого серця бажаємо Вам, щоб ці чудові зимові свята були радісними та щедрими, принесли радість, любов, удачу й успіх, додали життєвих сил. Здоров’я, добробуту, сімейного затишку Вам і Вашим рідним. Дякуємо!!!!!!

21.12.2018 | Aдмін | Читати далі

Тиждень права

З 10 по 14 грудня в школі проходив Тиждень права, протягом якого проводилися класні години "Я маю права та обов'язки"(1-4 класи), конкурс малюнку «Права очима дітей», перегляд науково-популярного фільму «Конвенція про права дитини» (5-11 кл.), проведення соціологічного опитування «Діти та молодь про свої права»(5-11 кл.), гра «Турнір правознавців» (для учнів 9 класу), а також загальношкільний виховний захід «Знай свої права», організований вчителем громадянської освіти Шевчук А.Б.

21.12.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 «27» 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Всього новин: 322