Новини

Головна » Новини   

Відкриття меморіальної дошки воїну-інтернаціоналісту Петру Кущу

25 травня у нашій школі встановлювалась меморіальна дошка Петру Кущу. На відкритті були присутні заступник голови Гайсинської районної ради Оксана Загребельна, голова Вінницької обласної спілки ветеранів Афганістану Петро Кирилішин, голова Гайсинської районної спілки ветеранів Афганістану, завідуючий народним музеєм ветеранів Афганістану, полковник Володимир Свіріпа, заступник районного військового комісара, майор Василь Іващук, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков, Степаський сільський голова Василь Шестопал, педагогічний та учнівський колективи школи та громадськість села. Кожен з виступаючих ділився своїми думками, враженнями про ту страшну, десятирічну війну, яка забрала тисячі молодих українських життів і скалічила сотні людських доль. Дуже хвилюючим був виступ голови районної спілки учасників війни в Афганістані Володимира Свіріпи, який зазначив: «Хто б і щоб там не говорили, ми були і назавжди залишаємося в пам’яті народній солдатами, які виконали свій обов’язок перед Батьківщиною. Цього дня схиляємо голови перед світлою пам’яттю Петра Куща. Він навічно в нашому строю». Також Володимир Михайлович подякував голові райдержадміністрації В.Уткіну, голові районної ради Г.Боровому, начальнику відділу культури і туризму М.Ричкову та сільському голові В.Шестопалу за надану матеріальну та фінансову допомогу у виготовленні та встановленні меморіальної дошки. Далі присутні почесно відкрили меморіальну дошку. Після її відкриття отець Григорій, настоятель Степаської церковної громади Успіння Пресвятої Діви-богородиці, освятив її. А присутні вшанували пам'ять воїна-інтернаціоналіста хвилиною мовчання та поклали квіти до могили загиблого на місцевому кладовищі. Відтепер Петро Кущ щодня нагадуватиме нашому молодому поколінню, що своє минуле варто пам’ятати і шанувати, яким би славетним чи болючим воно не було.

30.05.2016 | Aдмін | Читати далі

День Перемоги

  Всупереч невблаганним законам часу та примхливим політичним вітрам, людська пам’ять береже і несе далі велику правду про війну. Ця правда в тому, що історія назвала головним творцем Перемоги – народ, що ми в неоплатному боргу перед тими, хто здобував її. Хто стояв на передовій і за лінією фронту, хто кував перемогу в тилу. Вони вмирали за Батьківщину. У смертному вирі фронтів. У партизанських нерівних сутичках з карателями. У катівнях гестапо. Ми не все знаємо про них. Ми не всіх ще назвали поіменно. А безіменних не повинно бути – так велить обов’язок синівського серця.

9 травня педагогічний та учнівський колективи школи спільно з представниками Степаської сільської ради, Будинку культури, громадськістю села, провели мітинг-реквієм присвячений пам'яті жертв Другої світової війни, з покладанням квітів та вінків до пам'ятників та могил загиблих воїнів. Вшанували хвилиною мовчання пам'ять останнього ветерана Другої світової війни Максимчука П., котрий пішов у вічність 30 квітня 2016 року.Також під час мітингу отець Григорій, настоятель Степаської церковної громади Успіння Персвятої Діви-богородиці, відправив поминальну панахиду.  
11.05.2016 | Aдмін | Читати далі

День цивільного захисту в школі

28 квітня  в школі був проведений День цивільного захисту.
Найвищі цінності суспільства – життя та здоров’я підростаючого покоління.
Ефективна організація навчально-виховного процесу, який дозволятиме учням здобувати знання про здоровий спосіб життя, формувати правила безпечної поведінки та дотримуватися правил безпечної поведінки – суть проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності. Кульмінацією тижня ЦЗ став День цивільного захисту.
Розпочався день ЦЗ загальношкільною лінійкою за участі представників штабу ЦЗ навчального закладу. Начальник ЦЗ школи Панченко І.П. розповіла про правові основи ЦЗ, основні заходи у сфері ЦЗ, повідомила про план Дня цивільного захисту.
За сигналом «Увага всім! Пожежа» учнівський і педагогічний колектив було евакуйоано на шкільне подвір’я.У класних колективах традиційно пройшли виховні години на тему «Безпека життєдіяльності».
На завершення Дня було проведено командні змагання серед старшокласників з цивільного захисту, під час якого учасники продемонстрували вміння користуватися засобами індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу та накладати пов'язки, метати гранати, розбирати і збирати автомат.
Сподіваємося, що проведені заходи допоможуть уникнути багатьох небезпек у житті та зберегти здоров’я!
30.04.2016 | Aдмін | Читати далі

"Біль Чорнобиля"

26 квітня 2016 року для унів 8-10 класів був проведенний урок-реквієм на тему "Біль Чорнобиля". Вчитель історії Панченко Ірина Петрівна підготувала презентацію про Чорнобиль та короткометражне інтерв'ю з ліквідаторами ЧАЕС які проживають в с. Бубнівка. Під час заходу учні обговорили події на ЧАЕС, поглибили свої знання про негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я населення. По завершенню заходу вшанували пам'ять ліквідаторів ЧАЕС, які загинули захищаючи наше майбутнє. 

26.04.2016 | Aдмін | Читати далі

День Землі

22 квітня 2016 року в школі  було відзначенно День Землі. Цього дня  учні та вчителі школи вийшли попрацювати на благо нашого довкілля. Було проведенно прибирання на тереторії школи та в громадському парку, також упорядкували садок та квітники, посадили  та побілили дерева.

Така природа всіх нас зустрічає!
І скільки ти б не жив на цій Землі.
Вона дивує, радує, вражає,
І в зрілості, і доки ще малі.
І не дає ніколи збайдужіти,
Підносить нам сюрпризи повсякчас.
То ж бережіть цю Землю, любі діти,
Вона родила і зростила нас.
Вона нам мати, бо життя дарує,
Годує всіх, для нас цвіте й росте.
І щедрістю безмежною дивує,
Та пам’ятайте завжди і про те,
Що ми тут гості, а природа вічна,
Вона й до нас уже давно була.
Така ж чудова, дивна і лірична…
Не заподійте цьому світу зла.                                                                                                                                         

26.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Акція "Серце до серця"

Сьогодні завершується акція "Серце до серця", метою якої є збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для лікарень України. Представники нашої школи провели агітаційну роботу серед громади села та зібрали кошти для реалізації цієї акції. Всім небайдужим висловлюємо щиру подяку за внесок у цю гарну справу.

19.04.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 «34» 35 36 37 38 39 40 41 42
Всього новин: 247


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net