Новини

Головна » Новини   

День Гідності та Свободи

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а три  революції – Українська революція 1917-1921 років, Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

21 листопада ми відзначаємо державне свято День Гідності та Свободи.

Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – присвячується!

Протягом тижня в школі класними керівниками були проведені години спілкування на теми: «Зима, що нас змінила», «Небесна сотня в небо вже злетіла», «День Гідності та Свободи».

21 листопада проведено спільний урок, на який були запрошені учні 5-11 класів. Ведучі та учні 10 класу ознайомили присутніх з найголовнішими віхами боротьби українців за власну державу, із значимими подіями та історичними постатями революції, що відбулася 100 років тому; учні 6-9 класів  розповіли про події революцій ХХІ століття, показали театралізовану зустріч Героя Крут та Героя небесної сотні Сергія Нігояна. Захід закінчився відео композицією «Білі лебеді», присвяченою загиблим воїнам АТО та хвилиною мовчання за тими, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Слава Україні! Героям слава!

26.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Хто головніший?

Уже тисячі років людей цікавить питання: "Хто головніший: чоловік чи жінка?". Щоб вирішити це спірне питання у школі була проведена конкурсно-розважальна програма між командами хлопців і дівчат. В результаті інтелектуальних конкурсів та змагань з майстерноті хлопці та дівчата довели, що вони є не тільки найчарівніші, найрозумніші, а й найкмітливіші. Сили були рівними, тому результат змагань визначив додатковий конкурс "Дивоглядки". І перемогу отримали ДІВЧАТА, з чим ми їх щиро ваємо!

19.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Веселий ярмарок у школі

З давніх-давен  в Україні восени, коли зібрано врожай, проводилися ярмарки. І чого там тільки не було: овочі та фрукти, одяг та взуття, прикраси та посуд, худоба і птиця… Йшли на них не тільки для того, щоб продати та купити, а й щоб душею відпочити, на інших подивитись і себе показати.

15 листопада і в нашій школі відбувся веселий та смачний осінній ярмарок. Він розпочався театральною гумористичною сценкою зустрічі двох кумівочок (учениць 9 кл. Юрчик А. та Манченко К.), котрі поділилися своїми «турботами та переживаннями під час торгівлі», а також жартівливою історією про «продаж чоловіка» (учениця 9 кл. Кубенко Д. та учень 6 кл. Заєць Р.). Ведучі (педагог-організатор Петрова Л.В. та учень 10 кл. Зінчук м.) весело закликали на ярмарок усіх бажаючих. А купувати було що! Постаралися діти та їх родини – їм за це окрема подяка. Розпочалась жвава торгівля. І дорослі і малі залюбки і купували, і торгували. Зібрані на ярмарку кошти підуть на благоустрій класів.

Веселе свято надовго запам’ятається всім учасникам заходу, воно ознайомило дітей з традицією ярмаркування українського народу, а також згуртувало всю шкільну родину — учнів, учителів, батьків.

19.11.2017 | Aдмін | Читати далі

День української писемності та мови у школі

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш

9-го листопада ми відзначаємо державне свято — День української писемності та мови.

Традиційно у школі відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови.

9 листопада з нагоди Дня української писемності і мови вчитель української мови та літератури Войтенко Г.В. організував проведення у 5-7 класах та 8-10 класах «Диктанту єдності». Цього ж дня учні 8 класу підготували невеликі есе про походження та значення цього свята, а учні 10 класу – повідомлення про найбільш значимі постаті у розвитку української мови та писемності і провели усний журнал для своїх товаришів.

 

10 листопада  програму тематичних заходів продовжив виховний захід «Єдиний скарб у тебе – рідна мова», під час якого учні: поглибили свої знання про походження української мови та літератури, взяли участь у вікторинах з українського правопису та лексикології,  прослухали пісню «Ой, не світи місяченьку» у виконанні Слободяник Віри, та поезію «Лілея» Т.Г.Шевченка у виконанні педагога-організатора школи Петрової Л.В. .

 

 

А згодом Войтенко Г.В. підвів підсумки Тижня української мови та літератури в школі і відзначив найбільш активних учасників.

12.11.2017 | Aдмін | Читати далі

День визволення України від фашистських загарбників

27 жовтня в школі з старшокласниками була проведена година спілкування до Дня визволення України від фашистських загарбників, під час якої знову нагадали трагічні події Другої світової війни та важкий шлях до перемоги. Учні виступили з невеликими повідомленнями про події визволення та поетичними рядками, переглянули короткометражне відео про визвольну боротьбу. Хвилиною мовчання вшанували своїх земляків та всіх загиблих під час війни, а також провели паралелі з подіями сьогодення. Всі учасники дійшли висновку, що найвища цінність на землі - це мирне небо.

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Осінній бал

У небі чистому така бездонна просинь —
Воно безмежне і кінця нема.
У рідному краю співає пісню осінь,
А пісня та і ніжна, і сумна.

Та сумувати ми не будемо, не треба.
Бо кожна пора чарівна.
То ж усміхнемося до сонця і до неба,
Радість хай буде ясна!
Щастя до всіх хай сьогодні заходить
В школу, в осінній зал.
Юність сьогодні у школі проводить
Світлий осінній бал!

26 жовтня учні старшої школи обирали справжню Королеву осіннього балу. Але, щоб отримати цей титул, учасниці повинні були пройти невеличкі випробування, які оцінювали почесні журі.

Кожна учасниця старанно готувалася, підбирала собі образ та костюм, презентувала свої таланти і виступи були яскравими та захоплюючими. Глядачі з нетерпінням чекали своїх учасниць, щоб підтримати їх. В результаті сумування балів від журі та голосів глядачів, Королевою осені була проголошена учениця 8 класу Рибкіна Даниїла. Вітаємо!

 

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 «30» 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Всього новин: 294