Новини

Головна » Новини   

Фестиваль ранкової зарядки

В рамках фестивалю ранкової зарядки та рухових активностей «Рух заради здоров’я» з нагоди Дня фізичної культури та спорту України протягом 07 – 18 вересня 2020 року під час перерви на свіжому повітрі проводилися кількахвилинні руханки та змагання, які проводили для учнів 1-4 класів старшокласники (члени учнівського самоврядування) 

А також спортивні ігри серед старшокласників 3 на 3, або 4 на 4 учасники

22.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Проведені заходи, пов'язані з безпекою в період пандемії

На засіданні педагогічної ради /протокол від 31.08.2020 №1/ було схвалено  Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в СЗШ І-ІІІ ст. с.Степашки, яким передбачено протоколи, які забезпечують алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаною з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (CОVID-19) серед здобувачів освіти та працівників Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Степашки Гайсинського району Вінницької області. 

Приміщенння школи було забезпечено дезінфікуючими засобами, визначено місця проведення особистої дезінфекції, місця для використаних захисних засобів,  проведено розмітку підлоги для дотримання соціальної дистанції та визначено напрями руху учнів та працівників школи, розміщено на інформаційних стендах та панелях тематичні інформаційні бюлетні, виділено кімнату для тимчасової ізоляції.

Перед початком занять класні керівники провели з учнями бесіди щодо правил поведінки та безпеки в умовах загрози поширення коронавірусної інфекції COVID-19. 

07.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Перший день у школі

Справжніми іменниниками 01 вересня були десятеро першокласників, які отримали найбільше уваги та привітань, а також багато подарунків. Від імені голови Гайсинської районної ради Борового Григорія Івановича, начальника відділу освіти Шрамко Валентини Миколаївни були вручені кожному у подарунок цікаву і корисну книгу - «Велику енциклопедію». Від наших постійних друзів та партнерів ПрАТ "Зернопродукт МХП", в особі директора Онуки Володимира Володимироваича, були вручені рюкзачки з різноманітним шкільним приладдям. Також порадували своїх молодших друзів випускники, котрі вручили першачкам пакунки з найнеобхіднішим для перших днів навчння.

 

На першому уроці класні керівники провели бесіду  з безпеки життєдіяльності про правила поведінки в закладі освіти та громадських місцях з метою уникнення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, а потім провели уроки присвячені Дню незалежності України.

У цей день завжди панує атмосфера добра та радості, щирості та дружби. Учні з нетерпінням чекають неповторних уроків та веселих буднів, цікавих розваг, які для них підготує  мудрий учитель у храмі науки. Тож знову сміливим кроком вирушаємо в Країну Знань!

02.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо з Днем знань!!!

Від щирого серця вітаємо всіх з святом! 1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

1 вересня — це початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до шкільної країни! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть корисними, книги – цікавими, шкільна дружба – міцною!

Шкільні роки – це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали ви у своєму житті, сподіваюся, ви завжди тепло і вдячно будете згадувати нашу школу, вчителів і однокласників.

1 вересня для випускників – це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до вищих навчальних закладів.

Шановні батьки, бабусі і дідусі, які з хвилюванням проводжають своїх чад до школи! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам – терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, грошей, тепла, любові та енергії!

Теплі слова вдячності хочеться сьогодні сказати вчителям. Саме ви допомагаєте школярам осягати науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Здоров’я вам!

Успіхів всім, хто увійде сьогодні в гостинно відчинені двері нашої школи! 

01.09.2020 | Aдмін | Читати далі

З Днем Незалежності України!

24.08.2020 | Aдмін | Читати далі

УВАГА, випускники! ЗНО

Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації  надсилає посилання на відео роз'яснення від МОН щодо ЗНО-2020: що взяти з собою та яких правил мають дотримуватись учасники https://youtu.be/6xrPWGm91kw  та  відео роз'яснення від УЦОЯО: безпечні умови, зрозумілі процедури  https://youtu.be/fgXc4wVDxSg

23.06.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Всього новин: 294