Новини

Головна » Новини   

Осінній бал

У небі чистому така бездонна просинь —
Воно безмежне і кінця нема.
У рідному краю співає пісню осінь,
А пісня та і ніжна, і сумна.

Та сумувати ми не будемо, не треба.
Бо кожна пора чарівна.
То ж усміхнемося до сонця і до неба,
Радість хай буде ясна!
Щастя до всіх хай сьогодні заходить
В школу, в осінній зал.
Юність сьогодні у школі проводить
Світлий осінній бал!

26 жовтня учні старшої школи обирали справжню Королеву осіннього балу. Але, щоб отримати цей титул, учасниці повинні були пройти невеличкі випробування, які оцінювали почесні журі.

Кожна учасниця старанно готувалася, підбирала собі образ та костюм, презентувала свої таланти і виступи були яскравими та захоплюючими. Глядачі з нетерпінням чекали своїх учасниць, щоб підтримати їх. В результаті сумування балів від журі та голосів глядачів, Королевою осені була проголошена учениця 8 класу Рибкіна Даниїла. Вітаємо!

 

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято осені

26 жовтня до учнів початкової школи на Свято осенізавітали дорогі гості - батьки, а також їхні маленькі товариші з дитячого садочка.  "Осіння карусель" закружляла всіх учасників дійства у святково прибраному залі. Маленькі школярі показали себе справжніми театральними артистами розігравши цікаві сценки з життя Гарбузової родини, а також проявили себе активними учасниками у різноманітних конкурсах, подарувавши всім присутнім гарний, веселий настрій.Батьки  висловили щиру подяку організаторам цього свята - вчителям початкової школи Жмурко Ю.В., Котик Н.П., Кучеренко Л.І., Плазій Л.Г..

 

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Олімпійський біг

25 жовтня члени учнівського самоврядування на чолі з Президентом  Юрчик Аліною організували змагання із бігу серед учнів школи в рамках акції

«Ми за здоровий спосіб життя!»

У різних вікових категоріях.

За результатами змагань І місце здобули:

ü серед учнів 1-2 класів Чечельницький Микола та Мельничук Світлана;

ü серед учнів 3-4 х класів Осадчук Денис та Зайцева Ганна

ü серед учнів 5-6 класів Котик Максим та Кондратюк Світлана

ü серед учнів 7-8 класів Басараб Денис

ü серед учнів 9-10 класів Зінчук Микола і Кубенко Даря.

Вітаємо всіх учасників !

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Ми за здоровий спосіб життя

23 жовтня в рамках проведення Місячника бібліотек було проведено усний журнал "Ми за здоровий спосіб життя", учасники якого агітували проти шкідливих звичок і наводили аргументи, щодо користі зайняття фізичною культурою, рухливими іграми, дотримання чистоти та гігієни. Бібліотекар школи Підлужняк І.С. презентувала виставку літератури та фото під назвою "Бережи здоров'я змолоду!"

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Інавгурація Президента учнівського самоврядування

17 жовтня відбулася конференція колективу школи, на якій відбулася урочиста присяга Президента учнівського врядування Юрчик Аліни Віталіївни, а також переобрання складу ради школи. Головою ради школи вкотре обрали Оійник Світлану Василівну, вчителя математики.

23.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Здорові діти - здорова нація!

Сьогодні фізичне виховання молоді – це один з важливих інструментів, за допомогою якого дитину можна та необхідно убезпечити від шкідливих звичок і сумнівних компаній, а головне – виховати фізично і духовно здоровою.

Однією із сходинок до цієї мети є реалізація міні-проекту «Сучасний спортивний майданчик – шлях до здорової нації», в результаті чого на шкільному подвір’ї були встановлені сім сучасних спортивних тренажери.

Ми віримо, що такі заходи спричинять активізацію процесу залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою та спортом. Головним очікуваним результатом міні-проекту є не лише більш повне розкриття потенціалу майбутніх спортсменів, створення умов для розвитку їх індивідуальних здібностей, а й безпека життя дітей під час занять фізичною культурою та гарний настрій. 

Ще раз хочемо висловити щиру подяку від дітей, молоді, батьківського та педагогічного колективу за втілення маленької мрії -  компанії ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», що надає кошти для конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками», Агенції місцевого економічного розвитку міста Ладижин,  громадській організації «Фонд розвитку територіальної громади с.Степашки» та сільському голові с. Степашки ШестопалуВ.А.

23.10.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 «23» 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Всього новин: 247


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net