Новини

Головна » Новини   

День Гідности та Свободи

З нагоди відзначення шостої річниці Дня Гідности та Свободи, 21 листопада в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Степашки було проведенні ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.  

Класні керівники початкової школи провели тематичні бесіди "Майбутнє творять вільні громадяни", а також організували роботу над виготовленням вітальних листівок для українських воїнів "Янгол-охоронець для солдата".

 Для учнів 5-11 класів проведений тематичний урок "Україна - територія Гідности і Свободи".

 Школярі пройнялися почуттям болі та гордості за своїх земляків, які споконвіку славилися жагою до волі та незалежності.

 

21.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11 по 15 листопада у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Степашки проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.

Учителі початкової школи провели конкурс малюнків "Наш друг - дорожній рух", у якому діти зображували себе активними учасниками дорожнього руху - пішоходами.

 

Учні 5-8 класів підготували газети та плакати про правила поведінки на дорозі.

15 листопада класними керівниками був проведений Єдиний національний урок "Безпечна країна", під час якого учні переглянули корисне відео про значення світовідбиваючих елементів на одязі у темну пору доби, а також взяли участь у вікторині "Безпека на дорозі - запорука життя".

 

 

15.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Відкритий урок англійської мови у 10 класі

14 листопада був проведений відкритий урок англійської мови у десятому класі вчителькою вищої категорії Скалецькою Світланою Андріївною з використанням сучасних методів та засобів навчання на тему: "Шкільне життя. Освіта в Україні та за кордоном".

Десятикласники проходили психологічний тест особистості, виконували завдання у формі квесту, використовуючи сканер QR-кодів, працювали у групах, розв’язували цікаві ребуси.

 

 

14.11.2019 | Aдмін | Читати далі

День української писемності та мови

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови.

Традиційно у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Степашки відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови.

8 листопада вчителі української мови та літератури школи провели програму тематичних заходів до свята. 

Войтенко Г.В. провів урок-практикум "Дотримуйся нового правопису", на якому вихованці вдосконалювали практичні уміння використовувати варіативні лексичні норми, створювали пам’ятки для молодших школярів щодо запам’ятовування нових правил правопису української мови.

Шевчук А.Б. з учнями 8-9 класів презентували газету "Моя чудова українська мова", у якій ділилися цікавими фактами про рідну мову, створювали сенкани, асоціативні грона, писали щирі побажання українській мові.

     

 

09.11.2019 | Aдмін | Читати далі

День визволення України

Протягом тижня, з 21 по 25 жовтня, в закладі було проведено ряд тематичних заходів, присвячених 75-й річниці визволення України від нацистських загарбників. Зокрема, тематичні уроки пам'яті для учнів 10-11 класів "Визволення України від нацистських загарбників",  виховні години для учнів 5-9 на тему "Дорогою ціною", "Навіки в пам'яті народній"

28.10.2019 | Aдмін | Читати далі

Осінній бал

Краса глибоко в душу проникає

І заворожує, і обпікає нас.

Це осінь щиро в гості закликає

Пройтись в природу в дивовижний час.

 Осінні канікули в школі розпочалися вечором відпочинку для старшокласників «Осінній бал». Відповідальні за проведення заходу - учні 10 класу, котрі прикрасили залу гірляндами із осіннього листя та різнокольорових кульок. Під ліричну мелодію, читаючи рядки про осінь відомих поетів-класиків, відкрили захід ведучі Бавіна Діана та Рибкіна Даниїла.

 

Душа від ніжності чарівної радіє,

Віта поезію осінньої пори.

Все золотиться ніжно, багряніє,

Сміється сонце радісно згори.

 

І стільки чарів в осені, і рими,

І стільки звуків. Шелестів в ній є,

Що в кожне серце проника незримо

І збайдужіти людям не дає.

Розважальна програма була насиченою та цікавою. Учні 6-8 класів представили пару для участі у конкурсі «Міс осінь» та «Містер осінь». Різноманітні, веселі завдання розважали не тільки учасників, а й глядачів. Діти демонстрували ерудицію, фантазію, майстерність та розкривали свої таланти.

 

Журі, яке оцінювало виступи, було вражене серйозною підготовкою учасників. Своїм барвистим вбранням та елегантністю зачарували всіх присутніх учасниці,а хлопці проявили себе справжніми джентльменами. У запеклій боротьбі переможцями стала пара від Дробишева Аліна та Побережний Андрій, які проявили впевненість, креативне мислення, сценічну майстерність. Всі учасники нагороджені солодкими подарунками. Вечір продовжився танцювальною програмою та веселими конкурсами. Канікули тривають! Учнів чекають цікаві екскурсії, подорожі, зустрічі.

 

 

28.10.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 «19» 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Всього новин: 322