Новини

Головна » Новини   

Про вибір підручників для 7 класу

ПРОТОКОЛ №6

засідання педагогічної ради (дистанційно)

від 07.04.2020

Голова педагогічної ради –  Панченко І.П., директор школи.

Секретар –  Казьмірук І.Г., вчитель української мови та літератури.

Присутні: Косенко Р.М., Скалецька С.А., Олійник С.В., Войтенко Г.В., Іванченко-Войтенко А.О., Котик Н.П., Котик С.М., Кубенко Л.М., Олійник Н.М., Підлужняк Н.П., Підлужняк І.С., Плазій Л.Г., Провороцький С.О. Шевчук А.Б., Шестопал Я.В..

Відсутні: -

Порядок денний:

1.                Про вибір і замовлення проектів підручників для 7 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів на 2020/2021 н.р. для учнів і педагогічних працівників.

1.  СЛУХАЛИ

Підлужняк І.С., бібліотекаря школи, відповідальну за замовлення підручників закладу освіти, про вибір і замовлення проектів підручників для 7 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів на 2020/2021 н.р. для учнів і педагогічних працівників відповідно до Інструктивно-методичних матеріалів для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти проектів підручників для 3 та 7 класів за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви та оформлення результатів вибору (додаток 1 та 3 до листа МОН від 22.01.2020 №1/9-39 «Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07.11.2019 №1409 (із змінами) та 12.12.2019 №1543»).

ВИСТУПИЛИ

Панченко І.П., вчитель історії, котра ознайомила з рішенням членів методичного об’єднання суспільно-гуманітарного циклу про вибір підручників з Історії України та Всесвітньої історії для 7 класу.

Провороцького С.І., вчителя інформатики, котрий ознайомив з рішенням членів методичного об’єднання природничо-математичного циклу про вибір підручників з інформатики для 7 класу.

УХВАЛИЛИ:

1.     Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти  і педагогічних працівників, затвердженого Міністерства освіти і науки України від 17 липня 2019 року №1002,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2019 року за №902/33873, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 12 грудня 2019 року №1543 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти  і педагогічних працівників у 2019-2020 роках (7 клас)», Інструктивно-методичних матеріалів для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 3 та 7 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви та оформлення результатів вибору (додаток 1 та 3) та з метою організації прозорого вибору закладом загальної середньої освіти підручників для 7 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, схвалити такий перелік підручників:

 

1.     «Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Автор(и)

Мова підручника

Кількість для

Альтерна-тива

учнів

вчителів

1.

Сорочинська Н. М., Гісем О. О.

 

 

 

 

2.

Щупак І. Я., Бурлака О. В., Піскарьова І. О.

Українська

11

1

7,5,6,1,4

3.

Гісем О. В., Мартинюк О. О.

 

 

 

 

4.

Васильків І. Д., Островський В. В., Паршин І. Л., Букавин І. Я.

 

 

 

 

5.

Пометун О. І., Малієнко Ю. Б.

 

 

 

 

6.

Подаляк Н. Г., Лукач І. Б., Ладиченко Т. В.

 

 

 

 

7.

Мороз П. В., Кришмарел В. Ю., Мороз І. В.

 

 

 

 

 

2.      «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Автор(и)

Мова підручника

Кількість для

Альтерна-тива

учнів

вчителів

1.

Казанцева О. П., Стеценко І. В.

 

 

 

 

2.

Морзе Н. В., Барна О. В.

 

 

 

 

3.

Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.

Українська

11

1

1,2,5,4

4.

Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопалов Є. А.

 

 

 

 

5.

Коршунова О. В., Завадський І. О.

 

 

 

 

 

3.      «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Автор(и)

Мова підручника

Кількість для

Альтерна-тива

учнів

вчителів

1.

Сорочинська Н. М., Гісем О. О.

Українська

11

1

4,3,6,5,8

2.

Смолій В. А., Степанков В. С.

 

 

 

 

3.

Дрібниця В. О., Щупак І. Я, Бурлака О. В., Піскарьова І. О.

 

 

 

 

4.

Гісем О. В., Мартинюк О. О.

 

 

 

 

5.

Власов В. С., Панарін О. Є., Топольницька Ю. А.

 

 

 

 

6.

Свідерський Ю. Ю., Романишин Н. Ю.

 

 

 

 

7.

Дудар О. В., Гук О. І., за редакцією Пометун О. І.

 

 

 

 

8.

Хлібовська Г. М., Наумчук О. В., Крижановська М. Є.,

Бурнейко І.О.

 

 

 

 

 

Голова                                                       І.П.Панченко

 

Секретар                                                   І.Г. Казьмірук

 

 

16.04.2020 | Aдмін | Читати далі

Сьогодні розпочинає роботу "Всеукраїнська школа онлайн"

6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів транслюватимуться для учнів 5-11 класів. 

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Також, за кожним класом закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

 

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал.

Розклад занять ви мжете знайти за посиланням http://osvita.ua/school/72586/

А також вчителі з кожного предмету вам надіслали повідомлення та нагадування на  vider, facebook та ін. засоби зв'язку.

06.04.2020 | Aдмін | Читати далі

Дистанційне навчання!

Слідкуйте за повідомленнями у вайбері, месенджері фейсбука, виконуйте завдання та надсилайте скріни виконаних онлайн-тестів та фото конспектів!

Бажаємо успіхів! З повагою педагогічний колектив. 

20.03.2020 | Aдмін | Читати далі

карантин - не канікули! Наказ

УКРАЇНА

ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

 

НАКАЗ

 

16.03.2020 року.                              с. Степашки                                              № 16

 Про організацію роботи школи

на період карантину з використанням

технологій дистанційного навчання

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», наказів Міністерства освіти і науки від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 12 березня 2020 року № 127 «Про призупинення освітнього процесу в закладах освіти області», розпорядження голови Гайсинської райдержадміністрації від 12 березня 2020 року № 52 «Про призупинення освітнього процесу у закладах освіти району», рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року (протокол № 8), наказу по відділу освіти Гайсинської райдержадміністрації №36 від 12 березня 2020 року з метою запобігання поширенню на території району корона вірусу COVID-19 у закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Гайсинського району запроваджено карантин. Здобувачам освіти заборонено відвідувати вказані заклади освіти з 13 березня до 03 квітня 2020 року включно.

Відповідно до Положення про дистанційне навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.04.2013 року №466, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 30.04.2013 року703/23235, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року №1/9-154, наказу відділу освіти Гайсинської райдержадміністрації №37 від 13 березня 2020 року «Про внесення змін до наказу  №36 від 12 березня 2020 року», рішення педагогічної ради закладу освіти /протокол №5 від 16.03.2020/,

НАКАЗУЮ:

1. Організувати навчальний процес на період карантину з 16 березня по 03 квітня з використанням технологій дистанційного навчання.

2. Заступнику директора з навчальної роботи Косенко Р.М. :

2.1..Розробити план роботи педагогічного колективу СЗШ І-ІІІ ступенів с. Степашки на період карантину 13.03-03.04.2020, куди включити заходи щодо часткового переведення педагогічних працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційна, методична, наукова, інша педагогічна діяльність тощо) та оприлюднити на шкільному сайті.

2.2. Розробити методичні рекомендації щодо дистанційної роботи з учнями на період карантину

2.3.Організувати  навчання педагогічних працівників основам роботи з використанням технологій дистанційного навчання

2.4. По закінченню карантину розмістити інформацію про підсумки навчання з використанням дистанційних технологій та роботи школи на період карантину.

3. Усім педагогічним працівникам школи:

3.1. Розробити індивідуальні плани роботи на період карантину, де передбачити налагодження навчання учнів з використанням технологій дистанційного навчання, самоосвітню, організаційну, методичну, наукову роботу.

3.2.Розробити матеріали до дистанційних уроків з учнями (згідно календарного планування) та відправити на шкільну електронну скриньку.

3.3. Щоп’ятниці звітувати директору школи про проведену роботу та хід навчання учнів з використанням технологій дистанційного навчання.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор школи                                         І.П. Панченко

Сьогодні є усі можливості для того, щоб здобувачі освіти могли навчатися онлайн. Дистанційне навчання забезпечує ФМГ № 17 Вінницької міської ради (посилання https://disted.edu.vn.ua/courses/learn/12942). Кожен заклад освіти Гайсинського району розробив заходи щодо проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.  За додатковою інформацією щодо дистанційного навчання можна звернутися до адміністрації закладу освіти.

16.03.2020 | Aдмін | Читати далі

Що потрібно знати батькам про covid-19

13.03.2020 | Aдмін | Читати далі

КАРАНТИН

ОГОЛОШЕННЯ

 

З 12 березня по 03 квітня 2020 року

в СЗШ І-ІІІ ст. с. Степашки оголошено карантин з приводу  загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні  та для недопущення поширення COVID-19.

 

Відвідування закладу заборонено!

12.03.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Всього новин: 247


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net