Новини
Зустріч з Подорожним Сергієм Івановичем, сином репресованого Подорожного І.
Під час проведення тижня пам'яті жертв політичних репресій радянського режиму в 30-х роках ХХ століття відбулася зустріч з сином репресованого односельчанина Подорожним С.І.. Сергій Іванович ознайомив учнів з трагічною долею свого батька, Подорожного Івана, та ще п'яти степащан, котрих було заарештовано 1937 році і за неправдивими обвинуваченнями засудженно до примусових робіт в таборах на 10 років, з правом на листування з рідними лише один раз на два роки. Однак, навіть, після відбуття покарання, засуджених ніхто не планував звільняти, тому вони були розстріляні напередодні закінчення терміну ув'язнення. Реабілітувати та дізнатися про долю батька Сергію Івановичу вдалося лише в 1991 році.
Короткий текст новини
Інформація про переведення та випуск учнів 1-8, 10 класів та випуск зі школи учнів 11 класу у 2015-2016 навчальному році
ВИТЯГ
з протоколу №7 від 30.05.2016 року засідання педагогічної ради
Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Степашки
Гайсинського району Вінницької області
ПРИСУТНІ: Панченко І.П.,Косенко Р.М., Скалецька С.А, Войтенко Г.В., Олійник С.В., Підлужняк Н.П., Кубенко Л.М., Провороцький С.О., Кучеренко Ф.О., Кучеренко Л.І., Котик Н.П., Плазій Л.Г., Жмурко Ю.В., Навроцька Т.В., Панченко О.Ф., Підлужняк І.С.
ПОРЯДОК ДЕНИЙ
1. Переведення учнів 1-8,10 класів
ВИРІШИЛИ: до відповідно Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за № 924/27369, перевести до наступних класів учнів:
до 2 класу
1. Зайцеву Анну Олександрівну
2. Котика Максима Івановича
3. Мокеєва Леоніда Григоровича
4. Поляцка Дмитра Анатолійовича
5. Рибкіну Валерію Олексіївну
до 3 класу
1. Бар’янова Назара Сергійовича
2. Зайцеву Олену Олександрівну
3. Кондратюк Уляну Юріївну
4. Котика Олексія Миколайовича
5. Кубенка Константина Васильовича
6. Осадчука Дениса Богдановича
7. Підлужняка Віталія Олександровича
8. Шамрая Дениса Андрійовича
9. Шапка Артема Павловича
до 4 класу
1. Блажка Дмитра Євгеновича
2. Олійник Марію Олексіївну
3. Подорожну Валерію Олександрівну
4. Шевчук Ганну Миколаївну
до 5 класу
1. Зайця Романа Валерійовича
2. Кондратюк Світлану Юріївну
3. Котика Максим а Васильовича
4. Середу Івана Олеговича
5. Слободяник Віру Вікторівну
6. Юрчик Анастасію Олександрівну
до 6 класу
1. Басараба Дениса Петровича
2. Федораса Євгенія Юрійовича
до 7 класу
1. Бавіну Діану Василівну
2. Кондратюк Валерію Юріївну
3. Кубенка Дениса Михайловича
4. Левченка Дмитра Віталійовича
5. Побережного Андрія Анатолійовича
6. Подорожну Марію Олександрівну
7. Рибкіну Даниїлу Василівну
8. Усачова Максима Олександровича
9. Шестопала Анатолія Михайловича
10. Шестопала Андрія Руслановича
до 8 класу
1. Кубенко Дарію Василівну
2. Манченко Катерину Олегівну
3. Мокеєва Іллю Григоровича
4. Фесика Андрія Олександровича
5. Юрчик Аліну Віталіївну
до 9 класу
1. Зінчука Миколу Васильовича
2. Кондратюк Ганну Юріївну
3. Підлужняк Анастасію Анатоліївну
4. Підлужняк Михайла В’ячеславовича
5. Шестопала Романа Валерійовича
до 11 класу
1. Бондаря Івана Олеговича
2. Волошанюк Надію Миколаївну
3. Гроха Ярослава Юрійовича
4. Заєць Марію Василівну
5. Заєць Ярославу Валеріївну
6. Котик Марію Сергіївну
7. Ловця Микиту Юрійовича
8. Підлужняк Тетяну Валеріїну
9. Тихоненка Дмитра Андрійовича
2. Провипуск учнів 11 класу.
1. Волошанюка Романа Миколайовича
2. Косенко Вікторію Юріївну
3. Кучеренко Ярину Федорівну
4. Марущак Марію Вікторівну
5. Підлісняка Романа Віталійовича
6. Романюка Владислава Олександровича.
Директор школи І.П.Панченко
Відкриття меморіальної дошки воїну-інтернаціоналісту Петру Кущу
25 травня у нашій школі встановлювалась меморіальна дошка Петру Кущу. На відкритті були присутні заступник голови Гайсинської районної ради Оксана Загребельна, голова Вінницької обласної спілки ветеранів Афганістану Петро Кирилішин, голова Гайсинської районної спілки ветеранів Афганістану, завідуючий народним музеєм ветеранів Афганістану, полковник Володимир Свіріпа, заступник районного військового комісара, майор Василь Іващук, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков, Степаський сільський голова Василь Шестопал, педагогічний та учнівський колективи школи та громадськість села. Кожен з виступаючих ділився своїми думками, враженнями про ту страшну, десятирічну війну, яка забрала тисячі молодих українських життів і скалічила сотні людських доль. Дуже хвилюючим був виступ голови районної спілки учасників війни в Афганістані Володимира Свіріпи, який зазначив: «Хто б і щоб там не говорили, ми були і назавжди залишаємося в пам’яті народній солдатами, які виконали свій обов’язок перед Батьківщиною. Цього дня схиляємо голови перед світлою пам’яттю Петра Куща. Він навічно в нашому строю». Також Володимир Михайлович подякував голові райдержадміністрації В.Уткіну, голові районної ради Г.Боровому, начальнику відділу культури і туризму М.Ричкову та сільському голові В.Шестопалу за надану матеріальну та фінансову допомогу у виготовленні та встановленні меморіальної дошки. Далі присутні почесно відкрили меморіальну дошку. Після її відкриття отець Григорій, настоятель Степаської церковної громади Успіння Пресвятої Діви-богородиці, освятив її. А присутні вшанували пам'ять воїна-інтернаціоналіста хвилиною мовчання та поклали квіти до могили загиблого на місцевому кладовищі. Відтепер Петро Кущ щодня нагадуватиме нашому молодому поколінню, що своє минуле варто пам’ятати і шанувати, яким би славетним чи болючим воно не було.
День Перемоги
Всупереч невблаганним законам часу та примхливим політичним вітрам, людська пам’ять береже і несе далі велику правду про війну. Ця правда в тому, що історія назвала головним творцем Перемоги – народ, що ми в неоплатному боргу перед тими, хто здобував її. Хто стояв на передовій і за лінією фронту, хто кував перемогу в тилу. Вони вмирали за Батьківщину. У смертному вирі фронтів. У партизанських нерівних сутичках з карателями. У катівнях гестапо. Ми не все знаємо про них. Ми не всіх ще назвали поіменно. А безіменних не повинно бути – так велить обов’язок синівського серця.
День цивільного захисту в школі
Ефективна організація навчально-виховного процесу, який дозволятиме учням здобувати знання про здоровий спосіб життя, формувати правила безпечної поведінки та дотримуватися правил безпечної поведінки – суть проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності. Кульмінацією тижня ЦЗ став День цивільного захисту.
"Біль Чорнобиля"
26 квітня 2016 року для унів 8-10 класів був проведенний урок-реквієм на тему "Біль Чорнобиля". Вчитель історії Панченко Ірина Петрівна підготувала презентацію про Чорнобиль та короткометражне інтерв'ю з ліквідаторами ЧАЕС які проживають в с. Бубнівка. Під час заходу учні обговорили події на ЧАЕС, поглибили свої знання про негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я населення. По завершенню заходу вшанували пам'ять ліквідаторів ЧАЕС, які загинули захищаючи наше майбутнє.