Новини

Головна » Новини   

День визволення України від фашистських загарбників

27 жовтня в школі з старшокласниками була проведена година спілкування до Дня визволення України від фашистських загарбників, під час якої знову нагадали трагічні події Другої світової війни та важкий шлях до перемоги. Учні виступили з невеликими повідомленнями про події визволення та поетичними рядками, переглянули короткометражне відео про визвольну боротьбу. Хвилиною мовчання вшанували своїх земляків та всіх загиблих під час війни, а також провели паралелі з подіями сьогодення. Всі учасники дійшли висновку, що найвища цінність на землі - це мирне небо.

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Осінній бал

У небі чистому така бездонна просинь —
Воно безмежне і кінця нема.
У рідному краю співає пісню осінь,
А пісня та і ніжна, і сумна.

Та сумувати ми не будемо, не треба.
Бо кожна пора чарівна.
То ж усміхнемося до сонця і до неба,
Радість хай буде ясна!
Щастя до всіх хай сьогодні заходить
В школу, в осінній зал.
Юність сьогодні у школі проводить
Світлий осінній бал!

26 жовтня учні старшої школи обирали справжню Королеву осіннього балу. Але, щоб отримати цей титул, учасниці повинні були пройти невеличкі випробування, які оцінювали почесні журі.

Кожна учасниця старанно готувалася, підбирала собі образ та костюм, презентувала свої таланти і виступи були яскравими та захоплюючими. Глядачі з нетерпінням чекали своїх учасниць, щоб підтримати їх. В результаті сумування балів від журі та голосів глядачів, Королевою осені була проголошена учениця 8 класу Рибкіна Даниїла. Вітаємо!

 

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято осені

26 жовтня до учнів початкової школи на Свято осенізавітали дорогі гості - батьки, а також їхні маленькі товариші з дитячого садочка.  "Осіння карусель" закружляла всіх учасників дійства у святково прибраному залі. Маленькі школярі показали себе справжніми театральними артистами розігравши цікаві сценки з життя Гарбузової родини, а також проявили себе активними учасниками у різноманітних конкурсах, подарувавши всім присутнім гарний, веселий настрій.Батьки  висловили щиру подяку організаторам цього свята - вчителям початкової школи Жмурко Ю.В., Котик Н.П., Кучеренко Л.І., Плазій Л.Г..

 

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Олімпійський біг

25 жовтня члени учнівського самоврядування на чолі з Президентом  Юрчик Аліною організували змагання із бігу серед учнів школи в рамках акції

«Ми за здоровий спосіб життя!»

У різних вікових категоріях.

За результатами змагань І місце здобули:

ü серед учнів 1-2 класів Чечельницький Микола та Мельничук Світлана;

ü серед учнів 3-4 х класів Осадчук Денис та Зайцева Ганна

ü серед учнів 5-6 класів Котик Максим та Кондратюк Світлана

ü серед учнів 7-8 класів Басараб Денис

ü серед учнів 9-10 класів Зінчук Микола і Кубенко Даря.

Вітаємо всіх учасників !

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Ми за здоровий спосіб життя

23 жовтня в рамках проведення Місячника бібліотек було проведено усний журнал "Ми за здоровий спосіб життя", учасники якого агітували проти шкідливих звичок і наводили аргументи, щодо користі зайняття фізичною культурою, рухливими іграми, дотримання чистоти та гігієни. Бібліотекар школи Підлужняк І.С. презентувала виставку літератури та фото під назвою "Бережи здоров'я змолоду!"

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Інавгурація Президента учнівського самоврядування

17 жовтня відбулася конференція колективу школи, на якій відбулася урочиста присяга Президента учнівського врядування Юрчик Аліни Віталіївни, а також переобрання складу ради школи. Головою ради школи вкотре обрали Оійник Світлану Василівну, вчителя математики.

23.10.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 «15» 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Всього новин: 200


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net