Новини

Головна » Новини   

Проведені заходи, пов'язані з безпекою в період пандемії

На засіданні педагогічної ради /протокол від 31.08.2020 №1/ було схвалено  Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в СЗШ І-ІІІ ст. с.Степашки, яким передбачено протоколи, які забезпечують алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаною з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (CОVID-19) серед здобувачів освіти та працівників Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Степашки Гайсинського району Вінницької області. 

Приміщенння школи було забезпечено дезінфікуючими засобами, визначено місця проведення особистої дезінфекції, місця для використаних захисних засобів,  проведено розмітку підлоги для дотримання соціальної дистанції та визначено напрями руху учнів та працівників школи, розміщено на інформаційних стендах та панелях тематичні інформаційні бюлетні, виділено кімнату для тимчасової ізоляції.

Перед початком занять класні керівники провели з учнями бесіди щодо правил поведінки та безпеки в умовах загрози поширення коронавірусної інфекції COVID-19. 

07.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Перший день у школі

Справжніми іменниниками 01 вересня були десятеро першокласників, які отримали найбільше уваги та привітань, а також багато подарунків. Від імені голови Гайсинської районної ради Борового Григорія Івановича, начальника відділу освіти Шрамко Валентини Миколаївни були вручені кожному у подарунок цікаву і корисну книгу - «Велику енциклопедію». Від наших постійних друзів та партнерів ПрАТ "Зернопродукт МХП", в особі директора Онуки Володимира Володимироваича, були вручені рюкзачки з різноманітним шкільним приладдям. Також порадували своїх молодших друзів випускники, котрі вручили першачкам пакунки з найнеобхіднішим для перших днів навчння.

 

На першому уроці класні керівники провели бесіду  з безпеки життєдіяльності про правила поведінки в закладі освіти та громадських місцях з метою уникнення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, а потім провели уроки присвячені Дню незалежності України.

У цей день завжди панує атмосфера добра та радості, щирості та дружби. Учні з нетерпінням чекають неповторних уроків та веселих буднів, цікавих розваг, які для них підготує  мудрий учитель у храмі науки. Тож знову сміливим кроком вирушаємо в Країну Знань!

02.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо з Днем знань!!!

Від щирого серця вітаємо всіх з святом! 1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

1 вересня — це початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до шкільної країни! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть корисними, книги – цікавими, шкільна дружба – міцною!

Шкільні роки – це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали ви у своєму житті, сподіваюся, ви завжди тепло і вдячно будете згадувати нашу школу, вчителів і однокласників.

1 вересня для випускників – це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до вищих навчальних закладів.

Шановні батьки, бабусі і дідусі, які з хвилюванням проводжають своїх чад до школи! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам – терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, грошей, тепла, любові та енергії!

Теплі слова вдячності хочеться сьогодні сказати вчителям. Саме ви допомагаєте школярам осягати науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Здоров’я вам!

Успіхів всім, хто увійде сьогодні в гостинно відчинені двері нашої школи! 

01.09.2020 | Aдмін | Читати далі

З Днем Незалежності України!

24.08.2020 | Aдмін | Читати далі

УВАГА, випускники! ЗНО

Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації  надсилає посилання на відео роз'яснення від МОН щодо ЗНО-2020: що взяти з собою та яких правил мають дотримуватись учасники https://youtu.be/6xrPWGm91kw  та  відео роз'яснення від УЦОЯО: безпечні умови, зрозумілі процедури  https://youtu.be/fgXc4wVDxSg

23.06.2020 | Aдмін | Читати далі

1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей

Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей - в Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою - захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливість отримання освіти, медобслуговування та інших бід. Діти складають приблизно 20-25% населення в кожній країні. Читайте також З Днем захисту дітей 2020 Україна - привітання в картинках і листівках В Україні цей день не є вихідним, але для дітей завжди виглядає особливо святково: це веселі заходи, концерти, морозиво, перший день літа та початок літніх канікул. Втім, розважального підтексту у святі мало.

Свято заснували в 1949 році в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Проблема опіки над дітьми особливо гостро розглядалася на тлі тотального зубожіння населення, голоду та епідемій, які прийшли на зміну двох світових воєн. До того ж, у багатьох дітей батьки загинули і вони залишилися наодинці з труднощами: у боротьбі за життя вони нерідко чинили злочини і потрапляли у в'язницю, тоді як суспільство потребувало кваліфікованих робітників. У 1954 році ООН поставила відразу кілька цілей: визнання свята на міжнародному рівні, закріплення прав дітей Женевською декларацією прав дитини (яка складається з 5 принципів, спрямованих проти рабства і дитячої праці, торгівлі дітьми, проституції неповнолітніх); створення спеціального Дитячого фонду ООН. Питання забезпечення до елементарних благ стояло найбільш гостро: освіта, якісна їжа дітей з різних соціальних шарів. Символом Міжнародного дня захисту дітей став прапор, де на зеленому тлі намальовані п'ять фігурок людей різного кольору, що стоять на поверхні земної кулі. Це символізує гармонію і єднання різних народів світу, незалежно від раси та національності.

В Україні свято започаткували у 1998 році, через 7 років після приєднання України до Конвенції ООН про права дитини. Тодішній президент країни Леонід Кучма підписав указ "Про день захисту дітей" напередодні свята, 30 травня. Наразі функція захисту дітей покладена на омбудсмена з прав людини Людмилу Денисову та уповноваженого з прав дитини Кулебу Миколу.

 

01.06.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 «25» 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66
Всього новин: 395