Новини

Головна » Новини   

Реалізація проекту «Сучасний спортивний майданчик – шлях до здорової нації»

29 вересня працівники школи та вчителі розпочали роботи щодо встанолення спортивних тренажерів, що були закуплені за кошти конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками», який проводився в рамках реалізації Програми соціального партнерства компанії ДТЕК на суму 40 тис. грн., а також кошти територіальної громади с.Степашки (4 тис. грн). Вже, незабаром, учні школи та всі бажаючі зможуть тренуватися на новому майданчику вуличних спортивних тренажерів, зміцнюючи здоров'я, що сприятиме урозніманітненню уроків фізичної культури, нормальному формуванню, гармонійному розвитку організму, підвищенню опірності до несприятливих дій зовнішнього середовища.

08.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Пожежна безпека

 В рамках місячника Цивільного захисту, 26 вересня у школі відбулися планові тренування  евакуації з приміщення в разі сигналу оповіщення "Увага всім, пожежна тривога!". Тренування пройшли відповідно до плану евакуації, без порушень. Учні, вчителі та працівники школи продемонстрували готовність до проведення таких заходів, а також злагодженість у діях.

08.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Ми прагнемо миру!

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. Мир- це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього. Події, які відбуваються сьогодні на сході нашої країни не залишили байдужими і наших учнів, тому 21 вересня наші учні взяли участь у флешмобі "Прагнемо миру!". Класні керівники 1-11 класів провели бесіди про походження Міжнародного дня миру та важливість його відзначення.

24.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято "Барви осені"

Всі ми з нетерпінням  чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. Тому сьогодні в школі відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу. Цього року вона пройшла під гаслом "Барви рідного краю".

Є багато квітів запашних,

Кожна квітка красу свою має.

Та гарніші завжди поміж них

Ті, що квітнуть в рідній Україні.

У виставці взяли участь учні 5-10 класів, які представили композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів.

Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.

Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися усі присутні на святі. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

 

 

 

16.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Перші відкриті уроки та радісні зустрічі.

01.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Добрий день, країно знань!

Вересень. Сонця промінь,
Золотиться осінній лист,
Дім наш знову усмішок повен,
Ми — його невмирущий зміст.
Море усмішок, музики, сміху багато,
Квіти, ранці в дитячих руках.
Бо сьогодні – день Знань!Гарне свято!
Ми прийшли по знайомих стежках
В храм науки. Щоб мудрими стати,
Пізнавати цей радісний світ.
Щоб навчатися зірку з неба дістати,
Здобувати знання юних літ.

Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже листя на деревах ще зелене, а небо таке пронизливо синє й високе.

 Хоч як не жаль розлучатися з веселим літечком, та кожен з нас чекав початку навчання як великого свята. Адже цей знаменний день дарує нові зустрічі старим друзям, відкриває нові шляхи і народжує нові мрії.

Справжніми іменинниками цього свята є першокласники! Саме вони отримали найбільше уваги і привітань. А, яке ж свято без подарунків? Від імені голови Гайсинської райдержадміністрації Уткіна Владислава Анатолійовича та голови Гайсинської районної ради Борового Григорія Івановича первачкам були вручені подарунки з найнеобхіднішим приладдям для навчання.

Також на свято завітав представник ПрАТ «Зернопродукт МХП» Швидкий Сергій Миколайович, котрий привітав всіх присутніх з Днем знань і вручив цінні подарунки першокласникам.

Директор школи Панченко Ірина Петрівна у своєму вітальному виступі висловила щиру подяку всім батькам, спонсорам, колективу за допомогу у підготовці школи до нового навчального року, а також за гарні подарунки. Ірина Петрівна висловила побажання, щоб новий навчальний рік порадував нас усіх значними успіхами та здобутками, розкрив перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам приніс задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам - упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків.
До всіх привітань приєдналися запрошені гості свята Голова Степаської сільської ради Шестопал Василь Арефович та директор будинку культури с. Степашки корейко Оксана Сергіївна.

01.09.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 «32» 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Всього новин: 294