Новини
День збройних сил України
Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь — саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. На долю захисників всіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх з гідністю. Захищати Батьківщину, свою землю, свою домівку — це святий обов’язок кожної людини.
В День збройних Сил України, 6 грудня, було проведено конкурсну програму «Зростаємо мужніми» за участю молодших школярів. Мабуть, немає жодного хлопчика, який би не мріяв стати надійним захисником Вітчизни. Та й готувати себе до нелегкої служби в армії треба ще з дитинства. Тож всі хлопчаки старалися виконати всі завдання швидко, спритно, з честю.
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я.
У світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування (за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я та ЮНЕЙДС).
За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ. За оновленими оцінками щодо ВІЛ/СНІДу, на початок 2017 року в Україні 238 тисяч людей з ВІЛ усіх вікових категорій, у віковій групі старше 15 років рівень поширеності ВІЛ становив 0,61%.
Тому 3 грудня класні керівники 5-11 класів провели з учнями години спілкування, бесіди на тему «Що ви знаєте про ВІЛ/СНІД?», «Жити в світі в якому є ВІЛ».
Засвіти свічу, засвіти!
Пекельні цифри та слова
У серце б’ють, неначе молот.
Немов прокляття, ожива
Рік тридцять третій…
Голод…Голод…
85 років тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких були без жалю винищені Голодомором. Радянський комуністичний режим свідомо спланував і здійснив терор нашого народу голодом.
Щоб вшануватипам'ять невинно убієнних під час Голодомору 1932-1933 років, учнівський та педагогічний колектив спільно з працівниками сільської ради та будинку культури с.Степашки провели акцію "Запали свічку" біля пам'ятного комплексу.
Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору.
День української писемності та мови
Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова.
Панас Мирний
9 листопада, ми відзначаємо День української писемності та мови.
Кожна епоха дарує людству нові винаходи й відкриття. Але найбільшим було письмо. Писемні знаки дали людям можливість зберегти істинне знання. Адже саме завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому.
Рідна мова – та, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. “Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла”,- казав С. Шелунін.
Саме тому учні та вчителі нашої взяли участь у написанні диктанту національної єдності «Крила України», а також у проведенні усного журналу під керівництвом вчительки української мови та літератури Казьмірук Ірини Григорівни.
Вечір відпочинку "Мій зможе!"
Час летить швидко і ось вже настали осінні канікули, час відпочинку. Тому представники учнівського самоврядування вирішили зібрати шкільну громаду старших класів на розажальний вечір "Мій зможе!"
Козацькі забави
Запорізька Січ! Мабуть, немає жодної людини на нашій Україні, яка б не знала про славну Запорізьку Січ, про січове лицарство-козацтво, про героїчні звитяги, про їхні походи, подвиги. Тож до Дня захисника Вітчизни в школі відбулися змагання між двома збірними командами хлопців "Козацькі забави". На це свято також завітали пані Проня Прокопівна та Кайдашиха, які допомагали командам хлопців визначитися, хто з них сильніший.