Новини
"16 днів проти насильства"
В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» були проведені виховні години в 5-11 класах на теми: «Формування навичок безпечної поведінки у підлітковому середовищі», «Проблеми насильства та шляхи їх подолання».
День збройних сил України
Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь — саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. На долю захисників всіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх з гідністю. Захищати Батьківщину, свою землю, свою домівку — це святий обов’язок кожної людини.
В День збройних Сил України, 6 грудня, було проведено конкурсну програму «Зростаємо мужніми» за участю молодших школярів. Мабуть, немає жодного хлопчика, який би не мріяв стати надійним захисником Вітчизни. Та й готувати себе до нелегкої служби в армії треба ще з дитинства. Тож всі хлопчаки старалися виконати всі завдання швидко, спритно, з честю.
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я.
У світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування (за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я та ЮНЕЙДС).
За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ. За оновленими оцінками щодо ВІЛ/СНІДу, на початок 2017 року в Україні 238 тисяч людей з ВІЛ усіх вікових категорій, у віковій групі старше 15 років рівень поширеності ВІЛ становив 0,61%.
Тому 3 грудня класні керівники 5-11 класів провели з учнями години спілкування, бесіди на тему «Що ви знаєте про ВІЛ/СНІД?», «Жити в світі в якому є ВІЛ».
Засвіти свічу, засвіти!
Пекельні цифри та слова
У серце б’ють, неначе молот.
Немов прокляття, ожива
Рік тридцять третій…
Голод…Голод…
85 років тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких були без жалю винищені Голодомором. Радянський комуністичний режим свідомо спланував і здійснив терор нашого народу голодом.
Щоб вшануватипам'ять невинно убієнних під час Голодомору 1932-1933 років, учнівський та педагогічний колектив спільно з працівниками сільської ради та будинку культури с.Степашки провели акцію "Запали свічку" біля пам'ятного комплексу.
Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору.
День української писемності та мови
Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова.
Панас Мирний
9 листопада, ми відзначаємо День української писемності та мови.
Кожна епоха дарує людству нові винаходи й відкриття. Але найбільшим було письмо. Писемні знаки дали людям можливість зберегти істинне знання. Адже саме завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому.
Рідна мова – та, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. “Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла”,- казав С. Шелунін.
Саме тому учні та вчителі нашої взяли участь у написанні диктанту національної єдності «Крила України», а також у проведенні усного журналу під керівництвом вчительки української мови та літератури Казьмірук Ірини Григорівни.
Вечір відпочинку "Мій зможе!"
Час летить швидко і ось вже настали осінні канікули, час відпочинку. Тому представники учнівського самоврядування вирішили зібрати шкільну громаду старших класів на розажальний вечір "Мій зможе!"