Новини

Головна » Новини   

Тиждень протидії булінгу

У рамках «Тижня протидії булінгу» упродовж 16-20 вересня 2019 року у школі були проведені заходи за темою «Стоп булінгу».

Класні керівники провели виховні години «Булінг у шкільному середовищі», «Житття без насильства», «Не смійся з мене» та ін.

30.09.2019 | Aдмін | Читати далі

Чисте довкілля - чисте сумління

З метою пропагування екологічної культури, захисту навколишнього середовища, любові до природи у школі була проведена акція «Чисте довкілля – чисте сумління». 

         

30.09.2019 | Aдмін | Читати далі

Я маю право

У період з 02 по 06 вересня 2019 року класними керівниками були проведені години спілкування «Я маю право».

Під час заходів школярам були розкриті питання реалізації та захисту прав, обов’язків людини і громадянина, які містяться у Конвенції ООН про права дитини, Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

 

30.09.2019 | Aдмін | Читати далі

Тиждень фізкультури та спорту

   Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Степашки проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 9 по 13 вересня. Метою проведеного тижня  було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей  мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів  на гуманістичних ідеалах олімпізму.

   Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій діти виконали Державний Гімн України, ознайомилися із планом проведення Олімпійського тижня і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя. 

   Участь у його проведенні взяли учні 1-11 класів. План проведення, складений учителем фізичного виховання Іванченко-Войтенко Альоною Олегівною, передбачив різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів.

   У середу, 11 вересня, був проведений Фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей "Рух заради здоров’я", у якому взяли участь усі школярі.

14.09.2019 | Aдмін | Читати далі

1 вересня - День Знань

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері школи. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Цей День знань для нашої школи став справді особливим, адже цього року виповнюється 115 років з того часу як вперше відкрилися її двері в Крїану знань для учнів с. Степашки.

Тому на свято завітали почесні гості: директор Оляницької філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Цимбалюк Сергій Павлович та головний інженер Швидкий Сергій Миколайович, представник сільської ради с.Степашки Романюк Наталія Михайлівна. Гості привітали нашу Alma-mater з ювілеєм, а також головним іменинникам свята – першокласникам – подарували цінні подарунки від директора ПрАТ «Зернопродукт МХП» Онуки Володимира Володимировича.

 

Директор школи Панченко Ірина Петрівна привітала всіх зі святом, а також висловила слова вдячності батькам, спонсорам, вчителям і працівникам школи, громадськості за допомогу у підготовці приміщень закладу освіти до нового навчального року. Від імені голови Гайсинської районної ради Борового Григорія Івановича, начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко Валентини Миколаївни привітала першачків та передала кожному у подарунок цікаву і корисну книгу - «Велику енциклопедію».

З посмішками та з позитивом зустріли казкових гостей свята – козаків та їхнього брата Котигорошка, які дали цінні поради учням і розсмішили шкільний гурт дотепними жартами.

 

 У цей день завжди панує атмосфера добра та радості, щирості та дружби. Учні з нетерпінням чекають неповторних уроків та веселих буднів, цікавих розваг, які для них підготує  мудрий учитель у храмі науки. Тож знову сміливим кроком вирушаємо в Країну Знань!

 

02.09.2019 | Aдмін | Читати далі

Відлітає в замріяні далі безтурботне дитинство моє

Червневий день, відлунює святково,

І сміх, і квіти, й гомін голосний…

Зібрало нині свято нас чудове –

Прощальний вечір, вечір випускний.

28 черня відбувся випускний вечір для шести учнів 11-го класу, який зібрав на шкільному подвір'ї учнів, батьків, рідних, випускників минулих років.

Дівчата, справжні леді, захопили своєю красою усіх присутніх гостей свята, а хлопці, справжні джентльмени, випромінювали мужність та елегантність. Вони підготували чудове свято з жартами, виконали пісню Кузьми Скрябіна "Випускний", сказали  багато теплих та приємних слів для вчителів і батьків.

Директор школи Панченко І.П. та заступник директора з навчально-виховної роботи Косенко Р.М. вручили всім випускникам свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та привітали із закінченням школи. Вітальні слова лунали з уст першої вчительки Дефан Л.М. та класного керівника Кубенко Л.М.  Вечір завершився оригінальним фільмом про минуле і сучасність випускників, підготовлений Казьмірук І.Г.

Усі гості залишились із гарними святковими враженнями від побаченого дійства.

Хочеться побажати нашим випускникам здійснення їх мрій і сподівань, легкого та успішного вступу до обраних навчальних закладів, обрання улюбленої професії, а головне - бути щасливими, гідними та достойними людьми!

01.07.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 «33» 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66
Всього новин: 395