Новини

Головна » Новини   

Веселий ярмарок у школі

З давніх-давен  в Україні восени, коли зібрано врожай, проводилися ярмарки. І чого там тільки не було: овочі та фрукти, одяг та взуття, прикраси та посуд, худоба і птиця… Йшли на них не тільки для того, щоб продати та купити, а й щоб душею відпочити, на інших подивитись і себе показати.

15 листопада і в нашій школі відбувся веселий та смачний осінній ярмарок. Він розпочався театральною гумористичною сценкою зустрічі двох кумівочок (учениць 9 кл. Юрчик А. та Манченко К.), котрі поділилися своїми «турботами та переживаннями під час торгівлі», а також жартівливою історією про «продаж чоловіка» (учениця 9 кл. Кубенко Д. та учень 6 кл. Заєць Р.). Ведучі (педагог-організатор Петрова Л.В. та учень 10 кл. Зінчук м.) весело закликали на ярмарок усіх бажаючих. А купувати було що! Постаралися діти та їх родини – їм за це окрема подяка. Розпочалась жвава торгівля. І дорослі і малі залюбки і купували, і торгували. Зібрані на ярмарку кошти підуть на благоустрій класів.

Веселе свято надовго запам’ятається всім учасникам заходу, воно ознайомило дітей з традицією ярмаркування українського народу, а також згуртувало всю шкільну родину — учнів, учителів, батьків.

19.11.2017 | Aдмін | Читати далі

День української писемності та мови у школі

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш

9-го листопада ми відзначаємо державне свято — День української писемності та мови.

Традиційно у школі відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови.

9 листопада з нагоди Дня української писемності і мови вчитель української мови та літератури Войтенко Г.В. організував проведення у 5-7 класах та 8-10 класах «Диктанту єдності». Цього ж дня учні 8 класу підготували невеликі есе про походження та значення цього свята, а учні 10 класу – повідомлення про найбільш значимі постаті у розвитку української мови та писемності і провели усний журнал для своїх товаришів.

 

10 листопада  програму тематичних заходів продовжив виховний захід «Єдиний скарб у тебе – рідна мова», під час якого учні: поглибили свої знання про походження української мови та літератури, взяли участь у вікторинах з українського правопису та лексикології,  прослухали пісню «Ой, не світи місяченьку» у виконанні Слободяник Віри, та поезію «Лілея» Т.Г.Шевченка у виконанні педагога-організатора школи Петрової Л.В. .

 

 

А згодом Войтенко Г.В. підвів підсумки Тижня української мови та літератури в школі і відзначив найбільш активних учасників.

12.11.2017 | Aдмін | Читати далі

День визволення України від фашистських загарбників

27 жовтня в школі з старшокласниками була проведена година спілкування до Дня визволення України від фашистських загарбників, під час якої знову нагадали трагічні події Другої світової війни та важкий шлях до перемоги. Учні виступили з невеликими повідомленнями про події визволення та поетичними рядками, переглянули короткометражне відео про визвольну боротьбу. Хвилиною мовчання вшанували своїх земляків та всіх загиблих під час війни, а також провели паралелі з подіями сьогодення. Всі учасники дійшли висновку, що найвища цінність на землі - це мирне небо.

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Осінній бал

У небі чистому така бездонна просинь —
Воно безмежне і кінця нема.
У рідному краю співає пісню осінь,
А пісня та і ніжна, і сумна.

Та сумувати ми не будемо, не треба.
Бо кожна пора чарівна.
То ж усміхнемося до сонця і до неба,
Радість хай буде ясна!
Щастя до всіх хай сьогодні заходить
В школу, в осінній зал.
Юність сьогодні у школі проводить
Світлий осінній бал!

26 жовтня учні старшої школи обирали справжню Королеву осіннього балу. Але, щоб отримати цей титул, учасниці повинні були пройти невеличкі випробування, які оцінювали почесні журі.

Кожна учасниця старанно готувалася, підбирала собі образ та костюм, презентувала свої таланти і виступи були яскравими та захоплюючими. Глядачі з нетерпінням чекали своїх учасниць, щоб підтримати їх. В результаті сумування балів від журі та голосів глядачів, Королевою осені була проголошена учениця 8 класу Рибкіна Даниїла. Вітаємо!

 

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято осені

26 жовтня до учнів початкової школи на Свято осенізавітали дорогі гості - батьки, а також їхні маленькі товариші з дитячого садочка.  "Осіння карусель" закружляла всіх учасників дійства у святково прибраному залі. Маленькі школярі показали себе справжніми театральними артистами розігравши цікаві сценки з життя Гарбузової родини, а також проявили себе активними учасниками у різноманітних конкурсах, подарувавши всім присутнім гарний, веселий настрій.Батьки  висловили щиру подяку організаторам цього свята - вчителям початкової школи Жмурко Ю.В., Котик Н.П., Кучеренко Л.І., Плазій Л.Г..

 

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Олімпійський біг

25 жовтня члени учнівського самоврядування на чолі з Президентом  Юрчик Аліною організували змагання із бігу серед учнів школи в рамках акції

«Ми за здоровий спосіб життя!»

У різних вікових категоріях.

За результатами змагань І місце здобули:

ü серед учнів 1-2 класів Чечельницький Микола та Мельничук Світлана;

ü серед учнів 3-4 х класів Осадчук Денис та Зайцева Ганна

ü серед учнів 5-6 класів Котик Максим та Кондратюк Світлана

ü серед учнів 7-8 класів Басараб Денис

ü серед учнів 9-10 класів Зінчук Микола і Кубенко Даря.

Вітаємо всіх учасників !

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 «35» 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Всього новин: 322