Новини

Головна » Новини   

Акція "Посади дерево"

На минулому тижні учні школи взяли участь у щорічній акції "Посади дерево", та допомогли місцевому лісничому у висадженні саджанців.

21.04.2017 | Aдмін | Читати далі

День здоров'я в школі

Здоров’я – це  дар.  Його  треба  шанувати, не  витрачати, а  примножувати.  Людина,  яка  не  хворіє, почувається  впевнено, бо  вона   усвідомлює,  що керує своїм  здоров’ям, є  його господарем. Саме тому з  раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

7 квітня з метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя у школі пройшов  День здоров`я . Учні протягом дня гралися в рухливі ігри, брали участь у спортивних змаганнях та інших заходах:

- ранкова зарядка "В здоровому тілі - здоровий дух";

- години спілкування "Геть шкідливі звички!" , "Зроби свій вибір на користь здоров'я";

- спортивні змагання "Веселі старти" (5-7 кл.);

- змагання з волейболу (8-11 кл.)

   Здоров'я є однією з основних цінностей і найдорожчим багатством людини. Від стану здоров'я в більшості своїй залежить і все інше в житті людей. Цей подарунок природи є одночасно і системою з дивним запасом міцності, і вельми крихким даром.

 На жаль, людина сьогодні звикла сподіватися не на захисні сили свого організму, а на могутність медицини. Але академік Амосов стверджував:

«Щоб бути здоровим потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим».

09.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Серце до серця

Шкільний колектив, юні волонтери та жителі громади знову активно долучилися до акції Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" - "Я хочу бачити життя!. 12 акція "Серце до серця" направлена на допомогу ДІТЯМ З ВАДАМИ ЗОРУ та на вирішення проблем забезпечення обладнанням офтальмологічних відділеннь дитячих лікарень України.  Ми дякуємо всім небайдужим за участь у акції!!! 
09.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Лінійка пам'яті до Дня визволення села Степашки.

Іде весна... О, хто її не ждав?!

Під небом голубим у кожнім домі,

Щоб Перемога гуркотом октав

Прийшла до нас теплом і першим громом!

Пам'ятною незабутньою датою ввійшло в історію Гайсинщини 14 березня 1994 року. Цей день є святом торжества над смертю.

Шлях до такого свята був не простий. Він ліг через великі і тяжкі битви Радянської армії за звільнення України від нацистських загарбників.

Понад два роки панували фашисти на землі Гайсинщини. Величезних страждань і поневірянь зазнав наш народ за цей час.

Сьогодні ми свято шануєм та пам'ятаєм  своїх визволителів. 

14.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Шевченкове слово знову ожива!

Щовесни, коли тануть сніги.

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка!

  Кожен народ має своїх геніїв і пророків. З-поміж них, аж до Небес, здіймається велична постать Тараса Григоровича Шевченка, який, за словами І. Франка, «став велетнем у царстві Духа».
Вічним залишиться і Слово Тараса, бо воно, Слово, було на початку, а Шевченкове Слово у глибинах нашої героїчної і трагічної історії, культури, духовності, - на генному рівні кожної людської душі.
До Днів памяті Кобзаря в школі були проведені конкурс читців поезії, творів про поета та усний літературний журнал.

 

13.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Родинне свято в школі

З першими весняними  промінчиками сонечкалагідним березневим подихом вітру, паростками перших квітів і вербових котиків приходить жіноче свято - 8 Березня.У переддень Міжнародного жіночого дня, у стінах школи зібралися матусі і татусі, бабусі і дідусі у гарному дружному колі для проведення "Родинного свята". Першими порадували своїми привітаннями та виступами молодші школярі. Старші учні, хоч уже й дорослі, але також прагнуть батьківської любові та ласки, про що не посоромилися сказати. Під час свята, батьки почули слова привітань, любові та вдячності від своїх дітей, перевірили, як добре вони знають їхні інтереси та захоплення, разом з ними брали участь у конкурсах та змаганнях. У залі лунали музика і спів, жарти та сміх, даруючи веселий настрій всім присутнім.

13.03.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 «35» 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Всього новин: 294