Новини

Головна » Новини   

День цивільного захисту в школі

28 квітня  в школі був проведений День цивільного захисту.
Найвищі цінності суспільства – життя та здоров’я підростаючого покоління.
Ефективна організація навчально-виховного процесу, який дозволятиме учням здобувати знання про здоровий спосіб життя, формувати правила безпечної поведінки та дотримуватися правил безпечної поведінки – суть проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності. Кульмінацією тижня ЦЗ став День цивільного захисту.
Розпочався день ЦЗ загальношкільною лінійкою за участі представників штабу ЦЗ навчального закладу. Начальник ЦЗ школи Панченко І.П. розповіла про правові основи ЦЗ, основні заходи у сфері ЦЗ, повідомила про план Дня цивільного захисту.
За сигналом «Увага всім! Пожежа» учнівський і педагогічний колектив було евакуйоано на шкільне подвір’я.У класних колективах традиційно пройшли виховні години на тему «Безпека життєдіяльності».
На завершення Дня було проведено командні змагання серед старшокласників з цивільного захисту, під час якого учасники продемонстрували вміння користуватися засобами індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу та накладати пов'язки, метати гранати, розбирати і збирати автомат.
Сподіваємося, що проведені заходи допоможуть уникнути багатьох небезпек у житті та зберегти здоров’я!
30.04.2016 | Aдмін | Читати далі

"Біль Чорнобиля"

26 квітня 2016 року для унів 8-10 класів був проведенний урок-реквієм на тему "Біль Чорнобиля". Вчитель історії Панченко Ірина Петрівна підготувала презентацію про Чорнобиль та короткометражне інтерв'ю з ліквідаторами ЧАЕС які проживають в с. Бубнівка. Під час заходу учні обговорили події на ЧАЕС, поглибили свої знання про негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я населення. По завершенню заходу вшанували пам'ять ліквідаторів ЧАЕС, які загинули захищаючи наше майбутнє. 

26.04.2016 | Aдмін | Читати далі

День Землі

22 квітня 2016 року в школі  було відзначенно День Землі. Цього дня  учні та вчителі школи вийшли попрацювати на благо нашого довкілля. Було проведенно прибирання на тереторії школи та в громадському парку, також упорядкували садок та квітники, посадили  та побілили дерева.

Така природа всіх нас зустрічає!
І скільки ти б не жив на цій Землі.
Вона дивує, радує, вражає,
І в зрілості, і доки ще малі.
І не дає ніколи збайдужіти,
Підносить нам сюрпризи повсякчас.
То ж бережіть цю Землю, любі діти,
Вона родила і зростила нас.
Вона нам мати, бо життя дарує,
Годує всіх, для нас цвіте й росте.
І щедрістю безмежною дивує,
Та пам’ятайте завжди і про те,
Що ми тут гості, а природа вічна,
Вона й до нас уже давно була.
Така ж чудова, дивна і лірична…
Не заподійте цьому світу зла.                                                                                                                                         

26.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Акція "Серце до серця"

Сьогодні завершується акція "Серце до серця", метою якої є збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для лікарень України. Представники нашої школи провели агітаційну роботу серед громади села та зібрали кошти для реалізації цієї акції. Всім небайдужим висловлюємо щиру подяку за внесок у цю гарну справу.

19.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Всесвітній день здоров'я в школі

Всесвітній день здоров'я (7 квітня 2016 р.) розпочався  спільною ранковою гімнастикою учнів 1-11 класів під керівництвом вчителя фізкультури Іванченко-Войтенко А.О.

Після уроків відбулося змагання між двома збірними командами учнів 6-11 класів на спритність, влучність, ерудованість і витривалість. Капітани команд отримали від педагога-організатора Навроцької Т.В. маршрутні карти із "зупинками", де їх очікували різні спортивні завдання, за виконання яких, команда одержувала літеру. З цих літер, після проходження всього маршруту, потрібно було скласти слово. Змагання проходили у веселій, енергійній, конкурентній атмосфері. 

 

 

 

 

 

 

 

07.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Об'єднаймося, щоб покласти край туберкульозу

04 квітня було запрошено до школи медпрацівника АЗСПМ Блажко Н.В., котра провела лекцію-бесіду з учнями на тему: "", а також протягом минулого тижня /з 28.03.2016 по 01.04.2016/ класними керівниками були проведені години спілкування з використанням інтернет-ресурсів на дану тематику і діяла інформаційна виставка "Туберкульоз - інфекційне захворювання"

 

04.04.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 «35» 36 37 38 39 40 41 42
Всього новин: 251


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net