Новини

Головна » Новини   

Знову згадуємо страшну війну в Афганістані

Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…

15 лютого в школі було проведено захід, присвячений 30-й річниці закінчення страшної війни та виведення військ з АфганістануУчнівський та педагогічний колектив вшанували тих, хто, пройшовши  кривавим  афганськими дорогами, повернувся до рідного дому  і  пам'ять тих, хто не дожив, не доспівав, не докохав….Поклали квіти до меморіальної дошки випускника школи Куща Петра Івановича.

Особливо гостро відчувається, сьогодні, біль втрат тієї несправедливої й незрозумілої війни, оскільки продовжуються воєнні дії на сході країни і ми знову втрачаємо наших молодих захисників, котрі віддають життя Батьківщину, за наше майбутнє. Всім серцем сподіваємося, що скоро ця війна закінчиться і наші ГЕРОЇ повернуться живими додому!
22.02.2019 | Aдмін | Читати далі

День святого Валентина

Цікаво і активно пройшли в цьому році заходи до дня Святого Валентина з учнями нашої школи . Свято проводили старшокласники. Дітям та вчителям розповіли про історію виникнення свята, як його святкують. А також проводилися різноманітні конкурси, в яких приймали участь всі бажаючі.

Зі старшокласниками проводили свято у вигляді конкурсів для пар, взявши участь в яких вони могли показати, яка пара найцікавіша. А також проводилися конкурси для вболівальників, котрі активно приймали участь і обмінювалися валентинками за допомогою "поштової служби Валентина". Свято пройшло цікаво і весело.

21.02.2019 | Aдмін | Читати далі

За булінг каратимуть вчителів, батьків і дітей: зареєстровано законопроект

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає штрафи за булінг! І якщо раніше батьків ініціаторів і учасників цькувань штрафували лише на 51 гривню за неналежне виконання батьківських обов’язків, то тепер суму штрафів хочуть збільшити в рази.  І змінити формулювання правопорушення: не хуліганство, а власне булінг.

07.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Соборній Україні – слава, нині і повік!

Гей! Понад краєм луна

Пісня дзвінка, чарівна

Про Україну Соборну, єдину

Про Волю, про Долю вона.

22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День соборності України, свято єдності, свято  нашої держави.

Сьогодні в школі відбулися урочистості, присвячені 100-річчю з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Єднайся, рідна Україно!

Єднайся, Північ, Південь, Захід, Схід!

Єднаймось, браття українці!

Поки живий вкраїнський рід!

Ви пам’ятайте, рідні браття –

Що сильні ми лише тоді,

Коли зіллємось воєдино,

Тоді загинуть вороги!

Єднайтесь, Львів, Донецьк і Крим!

Єднайсь, Луганськ, Тернопіль з ним!

Єднайся, рідна Україно!

Бо ми одна сім’я, РОДИНА!

22.01.2019 | Aдмін | Читати далі

Час і досі не загоїв рани!

15 січня ми зустрічали представників Гайсинської районної Спілки ветеранів Афганістану на чолі з Володимиром Свіріпою, щоб спільно відзначити 39-у річницю від дня загибелі нашого земляка воїна-інтернаціоналіста Петра Івановича Куща, що віддав своє життя виконуючи військовий обов'язок у далеких горах чужої країни.

21.01.2019 | Aдмін | Читати далі

Новорічне свято в нашій школі

28 грудня у стінах рідної школи відбулося Новорічне свято. Шкільні зала наповнилася веселим сміхом, голосами і дорослих, і малих, адже зустріч Нового року було і залишається улюбленим святом мешканців нашого села. І знову, як і щороку, веселі посмішки, хороший настрій, нові цікаві ролі у Новорічному дійстві, мелодійні пісні та море позитиву.

 Розпочали цю яскраву зустріч учні початкових класів. Казкові герої, загадкові пригоди, цікаві костюми – все змішалося в новорічному хороводі. Дід Мороз і Снігуронька вітали всіх присутніх, роздавали подарунки, проводили різноманітні конкурси, розігрували лоторею. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам від ПрАТ "Зернопродукт МХП".

Новорічну програму для старшокласників підготували члени учнівського самоврядування класу на чолі з президентом Юрчик Аліною спільно з педагогом організатором Петровою Л.В.. Ведуч свята "Танька та Володька" під час свята розважали глядачів різними конкурсами та гуморинками, познайомитилися з особливостями зустрічі Нового року в різних родинах. 

Дійство доповнили також і художні номери, підготовлені класними колективами 5,6,7 і 8 класів. Діти показали відмінну акторську майстерність і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх талантів. І казкові герої,  і "відомі зірки", і наші гості, – всі отримали масу задоволення. Учні також отримали солодкі подарунки від спонсорів.

За солодкі новорічні подарунки, які отримали діти під час Новорічного дійства, та постійну матеріальну підтримку, педагогічний та батьківський колектив СЗШ І-ІІІ ступенів с. Степашки висловлює щиру подяку Оляницькій філії ПрАТ «Зернопродукт МХП».

 

30.12.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 «22» 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Всього новин: 294