Новини

Головна » Новини   

Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

85 років тому наш народ пережив катастрофу, яка могла зупинити життя всієї нації. Тоталітарний комуністичний режим свідомо спланував і здійснив терор нашого народу голодом. Мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких були без жалю винищені Голодомором. Голодомор приніс не лише страждання і смерть. Він посіяв страх серед людей. Тільки правда про геноцид українського народу і чиста пам’ять про усіх полеглих здатна звільнити нас від мороку минулого.

Хай же пам’ять про всіх невинно убієнних  згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави, на власній землі!

Палахкоче свіча Поминальної нині Молитви

І розгнуздана Пам’ять малює Історії слід...

Тільки ті Колоски – Життєдайного Виміру Витвір,

        Як і завше, Очима Дитячими міряють Світ

26.11.2017 | Aдмін | Читати далі

День Гідності та Свободи

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а три  революції – Українська революція 1917-1921 років, Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

21 листопада ми відзначаємо державне свято День Гідності та Свободи.

Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – присвячується!

Протягом тижня в школі класними керівниками були проведені години спілкування на теми: «Зима, що нас змінила», «Небесна сотня в небо вже злетіла», «День Гідності та Свободи».

21 листопада проведено спільний урок, на який були запрошені учні 5-11 класів. Ведучі та учні 10 класу ознайомили присутніх з найголовнішими віхами боротьби українців за власну державу, із значимими подіями та історичними постатями революції, що відбулася 100 років тому; учні 6-9 класів  розповіли про події революцій ХХІ століття, показали театралізовану зустріч Героя Крут та Героя небесної сотні Сергія Нігояна. Захід закінчився відео композицією «Білі лебеді», присвяченою загиблим воїнам АТО та хвилиною мовчання за тими, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Слава Україні! Героям слава!

26.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Хто головніший?

Уже тисячі років людей цікавить питання: "Хто головніший: чоловік чи жінка?". Щоб вирішити це спірне питання у школі була проведена конкурсно-розважальна програма між командами хлопців і дівчат. В результаті інтелектуальних конкурсів та змагань з майстерноті хлопці та дівчата довели, що вони є не тільки найчарівніші, найрозумніші, а й найкмітливіші. Сили були рівними, тому результат змагань визначив додатковий конкурс "Дивоглядки". І перемогу отримали ДІВЧАТА, з чим ми їх щиро ваємо!

19.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Веселий ярмарок у школі

З давніх-давен  в Україні восени, коли зібрано врожай, проводилися ярмарки. І чого там тільки не було: овочі та фрукти, одяг та взуття, прикраси та посуд, худоба і птиця… Йшли на них не тільки для того, щоб продати та купити, а й щоб душею відпочити, на інших подивитись і себе показати.

15 листопада і в нашій школі відбувся веселий та смачний осінній ярмарок. Він розпочався театральною гумористичною сценкою зустрічі двох кумівочок (учениць 9 кл. Юрчик А. та Манченко К.), котрі поділилися своїми «турботами та переживаннями під час торгівлі», а також жартівливою історією про «продаж чоловіка» (учениця 9 кл. Кубенко Д. та учень 6 кл. Заєць Р.). Ведучі (педагог-організатор Петрова Л.В. та учень 10 кл. Зінчук м.) весело закликали на ярмарок усіх бажаючих. А купувати було що! Постаралися діти та їх родини – їм за це окрема подяка. Розпочалась жвава торгівля. І дорослі і малі залюбки і купували, і торгували. Зібрані на ярмарку кошти підуть на благоустрій класів.

Веселе свято надовго запам’ятається всім учасникам заходу, воно ознайомило дітей з традицією ярмаркування українського народу, а також згуртувало всю шкільну родину — учнів, учителів, батьків.

19.11.2017 | Aдмін | Читати далі

День української писемності та мови у школі

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш

9-го листопада ми відзначаємо державне свято — День української писемності та мови.

Традиційно у школі відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови.

9 листопада з нагоди Дня української писемності і мови вчитель української мови та літератури Войтенко Г.В. організував проведення у 5-7 класах та 8-10 класах «Диктанту єдності». Цього ж дня учні 8 класу підготували невеликі есе про походження та значення цього свята, а учні 10 класу – повідомлення про найбільш значимі постаті у розвитку української мови та писемності і провели усний журнал для своїх товаришів.

 

10 листопада  програму тематичних заходів продовжив виховний захід «Єдиний скарб у тебе – рідна мова», під час якого учні: поглибили свої знання про походження української мови та літератури, взяли участь у вікторинах з українського правопису та лексикології,  прослухали пісню «Ой, не світи місяченьку» у виконанні Слободяник Віри, та поезію «Лілея» Т.Г.Шевченка у виконанні педагога-організатора школи Петрової Л.В. .

 

 

А згодом Войтенко Г.В. підвів підсумки Тижня української мови та літератури в школі і відзначив найбільш активних учасників.

12.11.2017 | Aдмін | Читати далі

День визволення України від фашистських загарбників

27 жовтня в школі з старшокласниками була проведена година спілкування до Дня визволення України від фашистських загарбників, під час якої знову нагадали трагічні події Другої світової війни та важкий шлях до перемоги. Учні виступили з невеликими повідомленнями про події визволення та поетичними рядками, переглянули короткометражне відео про визвольну боротьбу. Хвилиною мовчання вшанували своїх земляків та всіх загиблих під час війни, а також провели паралелі з подіями сьогодення. Всі учасники дійшли висновку, що найвища цінність на землі - це мирне небо.

27.10.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 «22» 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Всього новин: 247


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net