Новини

Головна » Новини   

Пожежна безпека

 В рамках місячника Цивільного захисту, 26 вересня у школі відбулися планові тренування  евакуації з приміщення в разі сигналу оповіщення "Увага всім, пожежна тривога!". Тренування пройшли відповідно до плану евакуації, без порушень. Учні, вчителі та працівники школи продемонстрували готовність до проведення таких заходів, а також злагодженість у діях.

08.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Ми прагнемо миру!

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. Мир- це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього. Події, які відбуваються сьогодні на сході нашої країни не залишили байдужими і наших учнів, тому 21 вересня наші учні взяли участь у флешмобі "Прагнемо миру!". Класні керівники 1-11 класів провели бесіди про походження Міжнародного дня миру та важливість його відзначення.

24.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято "Барви осені"

Всі ми з нетерпінням  чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. Тому сьогодні в школі відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу. Цього року вона пройшла під гаслом "Барви рідного краю".

Є багато квітів запашних,

Кожна квітка красу свою має.

Та гарніші завжди поміж них

Ті, що квітнуть в рідній Україні.

У виставці взяли участь учні 5-10 класів, які представили композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів.

Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.

Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися усі присутні на святі. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

 

 

 

16.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Перші відкриті уроки та радісні зустрічі.

01.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Добрий день, країно знань!

Вересень. Сонця промінь,
Золотиться осінній лист,
Дім наш знову усмішок повен,
Ми — його невмирущий зміст.
Море усмішок, музики, сміху багато,
Квіти, ранці в дитячих руках.
Бо сьогодні – день Знань!Гарне свято!
Ми прийшли по знайомих стежках
В храм науки. Щоб мудрими стати,
Пізнавати цей радісний світ.
Щоб навчатися зірку з неба дістати,
Здобувати знання юних літ.

Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже листя на деревах ще зелене, а небо таке пронизливо синє й високе.

 Хоч як не жаль розлучатися з веселим літечком, та кожен з нас чекав початку навчання як великого свята. Адже цей знаменний день дарує нові зустрічі старим друзям, відкриває нові шляхи і народжує нові мрії.

Справжніми іменинниками цього свята є першокласники! Саме вони отримали найбільше уваги і привітань. А, яке ж свято без подарунків? Від імені голови Гайсинської райдержадміністрації Уткіна Владислава Анатолійовича та голови Гайсинської районної ради Борового Григорія Івановича первачкам були вручені подарунки з найнеобхіднішим приладдям для навчання.

Також на свято завітав представник ПрАТ «Зернопродукт МХП» Швидкий Сергій Миколайович, котрий привітав всіх присутніх з Днем знань і вручив цінні подарунки першокласникам.

Директор школи Панченко Ірина Петрівна у своєму вітальному виступі висловила щиру подяку всім батькам, спонсорам, колективу за допомогу у підготовці школи до нового навчального року, а також за гарні подарунки. Ірина Петрівна висловила побажання, щоб новий навчальний рік порадував нас усіх значними успіхами та здобутками, розкрив перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам приніс задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам - упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків.
До всіх привітань приєдналися запрошені гості свята Голова Степаської сільської ради Шестопал Василь Арефович та директор будинку культури с. Степашки корейко Оксана Сергіївна.

01.09.2017 | Aдмін | Читати далі

З Днем незалежності Україно!!!

23.08.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 «22» 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Всього новин: 233