Новини

Головна » Новини   

Вибори Президента учнівського самоврядування

Самоврядування - один з атрибутів демократичного устрою суспільства.

06 жовтня в нашій школі відбулися вибори президента учнівського самоврядування. На пост президента претендувало два кандидати: учениця 9-го класу Юрчик Аліна та учень 10-го класу Зінчук Микола.

Кандидати за допомогою ініціативної групи виготовили та презентували рекламні плакати, передвиборчу программу та взяли участь у дебатах. Агітація проходила близько двох тижнів. Обидва кандидати показали, що є гідними кандидатами на пост Президента.

В ході таємного голосування, в якому приймали участь учні 5-11 класів та педагогічний колектив школи, на пост президента учнівського самоврядування обрали Юрчик Аліну.

Вітаємо Аліну з перемогою, бажаємо творчого натхнення та успіхів у починаннях та реалізації своєї програми.

08.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Реалізація проекту «Сучасний спортивний майданчик – шлях до здорової нації»

29 вересня працівники школи та вчителі розпочали роботи щодо встанолення спортивних тренажерів, що були закуплені за кошти конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками», який проводився в рамках реалізації Програми соціального партнерства компанії ДТЕК на суму 40 тис. грн., а також кошти територіальної громади с.Степашки (4 тис. грн). Вже, незабаром, учні школи та всі бажаючі зможуть тренуватися на новому майданчику вуличних спортивних тренажерів, зміцнюючи здоров'я, що сприятиме урозніманітненню уроків фізичної культури, нормальному формуванню, гармонійному розвитку організму, підвищенню опірності до несприятливих дій зовнішнього середовища.

08.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Пожежна безпека

 В рамках місячника Цивільного захисту, 26 вересня у школі відбулися планові тренування  евакуації з приміщення в разі сигналу оповіщення "Увага всім, пожежна тривога!". Тренування пройшли відповідно до плану евакуації, без порушень. Учні, вчителі та працівники школи продемонстрували готовність до проведення таких заходів, а також злагодженість у діях.

08.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Ми прагнемо миру!

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. Мир- це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього. Події, які відбуваються сьогодні на сході нашої країни не залишили байдужими і наших учнів, тому 21 вересня наші учні взяли участь у флешмобі "Прагнемо миру!". Класні керівники 1-11 класів провели бесіди про походження Міжнародного дня миру та важливість його відзначення.

24.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято "Барви осені"

Всі ми з нетерпінням  чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. Тому сьогодні в школі відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу. Цього року вона пройшла під гаслом "Барви рідного краю".

Є багато квітів запашних,

Кожна квітка красу свою має.

Та гарніші завжди поміж них

Ті, що квітнуть в рідній Україні.

У виставці взяли участь учні 5-10 класів, які представили композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів.

Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.

Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися усі присутні на святі. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

 

 

 

16.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Перші відкриті уроки та радісні зустрічі.

01.09.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 «24» 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Всього новин: 247


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: 23743
   вул.Першотравнева,15
   с.Степашки
   Гайсинського району
   Вінницької обл.
   Тел.:04334-53-2-48
   Email:stpschool@ukr.net